دسته‌بندی نشده

آموزش دیجیتال مارکتینگ به صورت کاربردی و رایگان – فیلم های آموزشی بازاریابی دیجیتال

برخلاف بازاریابی سنتی و آفلاین، دیجیتال مارکتینگ به بازاریاب­ها کمک میکند تا در زمان مشخصی نتیجه معینی از کار خود را مشاهده کنند. یکی از بهترین امکانات موجود در اینستاگرام، این است که شما میتوانید به صورت زنده و مستقیم با دنبال کنندگان خود در ارتباط باشید. اگر مایل باشید که از درون خود نرم افزار ویدیو تهیه کنید، میتوانید به بخش انتشار پستها بروید و روی آیکون ویدیو ضربه بزنید. خبر خوش این که دانشگاه کالیفرنیا دورههای خود را رایگان کرده. بالاخره باید روشی برای مرتّب کردن این همه داده و اطلاعات وجود داشته باشد که اینستاگرام به خوبی این کار را انجام داده است و قانون هشتگ را تعریف کرده است تا کاربران بهتر بتوانند پستهای خود را در جایگاه مناسبتری قرار دهند.یکی از ویژگیهای خوب هشتگها استفاده بسیار آسان از آنها میباشد. به خصوص زمانی که شما از تصاویر برای بازاریابی در اینستاگرام استفاده میکنید، بهتر است که بعضی مواقع از این امکان استفاده کنید چرا که سبب افزایش کیفیت تصاویر شما خواهد شد و جلوه بهتری در دید مخاطب خواهد داشت. است. در تصویر زیر مشاهده میکنید که در یک آشپزخانه، تصویری از شوخی و خنده کارمندان را به تصویر کشیده است و همین موضوع یک حسّ خوبی در دید مخاطب ایجاد میکند و حتّی شاید سبب ترغیب مخاطب برای مراجعه به آن رستوران شود.

اینستاگرام مارکتینگ

چه اشکالی دارد از تیم خودتان عکس بگیرید، از لحظات غذا خوردن عکس بگیرید، کمی اتّفاقات جذاب روز کاری خودتان را به تصویر بکشید و… با تولید و انتشار ویدئوهای جذاب و آموزشی و مرتبط با محصولات خود، مشتریان بیشتری را به سمت فروشگاه خود جذب کنید. نمایش محصولات خود در حال استفاده نه تنها برای مصرف کنندگان آموزنده است بلکه اغلب آنها را ترغیب می کند تا آنها را خریداری کنند و خودشان آن ترفند یا آموزش را تجربه کنند. امّا دوستان یک اشتباه بزرگ که به خصوص فروشگاههای اینترنتی مرتکب میشوند، این است که فقط از محصولات و خدمات خودشان عکس میگذارند و تقریبا میتوان گفت تمام صفحه این برندها پر شده از تصاویر تبلیغاتی فقط برای فروش محصولاتشان. نه تنها جمعیت کاربران این شبکه اجتماعی بالا است بلکه آنان نسبت به حضور برندها نیز مشتاق هستند. او در گفتگو با تجارتنیوز، با اشاره به وجود شرایط مشابه در تعطیلات نوروز 99 به تجارتنیوز میگوید: 100 هزار تامین کننده، در مارکتپلیس دیجیکالا حضور دارند که تعداد زیادی از آنها فروشگاههای فیزیکی هستند.

فروش اینترنتی

پخش زنده: شما میتوانید ویدیوی Live یا زنده از محلّی که حضور دارید پخش نمایید. همچنین اگر کلمه کلیدی خاصی در ذهن شما هست که با کسبوکارتان مرتبط هست، میتوانید آن را در باکس جستوجوی اینستاگرام، تایپ کرده و فیلتر “برچسب” را انتخاب کنید تا تمام تگهای مشابه آن را در لیست پیشنهاد اینستاگرام مشاهده کنید. همچنین در زمان مراجعه به نمایندگی های ایران خودرو، کارکرد حداقل 1000 کیلومتری خودرو نیز الزامی است. اینستاگرام، امکان ساده جستوجوی تگها را فرآهم کرده و به راحتی میتوان محتوای مرتبط با تگ مورد نظر شما را در کمترین زمان پیدا کرد. اگر کمی در این زمینه سر رشته داشته باشید می دانید که فاکتورهای موفقیت در رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو و به طور کلی فاکتورهای سئو همواره در حال تغییر بوده و کسانی موفق هستند که خود را با این تغییرات وفق دهند. شما میتوانید برای پست خود در استوری یک متن بنویسید. زمانی که در حال انتشار یک پست هستید، میتوانید پس از نوشتن کپشن، در پایین صفحه روی “Add Location” کلیک کنید و مکان مورد نظر خود را اضافه کنید. Data was generated by GSA Content Generator DEMO!

فروش اینترنتی یکی از راه ارتباطی بین شما و مشتریانتان است، در فروش اینترنتی یک بازه زمانی وجود دارد و یکی از مزایای این نوع فروش این است که برای اینکه موجودی کالای خود را تضمین کنید نیازی نیست تعداد زیادی از کالاها را تهیه و در انبار نگهداری کنید. فروش اینترنتی جای خود را در بسیاری از کسبوکارها بازکرده است. اگر هشتگها را نمیخواهید که در کپشن استفاده کنید، آنها را در اولین نظر پست خود درج کنید چرا که دقیقاً همان کاری را انجام میدهد که در کپشن استفاده میکنید. در این بخش شما باید آدرس وبسایت و یا لینک دانلود یک هدیه ارزشمند را قرار دهید که فکر میکنید کاربران به دنبال آن هستند. در صورتی که شما پیج فعال و پرمخاطبی در اینستاگرام داشته باشید و لینک وبسایت خود را در قسمت بیو آن قرار دهید مشخصاً افراد زیادی برای ثبت سفارش و آگاهی از قیمت کالاها از سایتتان بازدید خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا