دسته‌بندی نشده

آموزش روتوش و نحوه Airbrush پوست در فتوشاپ

با آموزش روتوش پوست حرفه ای یاد می گیرید که چگونه اینکار را در در فتوشاپ انجام دهید بدون اینکه مصنوعی یا بی رنگ به نظر برسد. در این آموزش فتوشاپ ، شما می آموزید که چگونه دانه ها و نقص ها را کاهش دهید ، پوست را به طور طبیعی صاف کنید ، از ایجاد خراش و سوختگی جلوگیری کنید و از روش های ویرایش غیر مخرب استفاده کنید. با دانستن این موضوع ، می توانید همه کارها را انجام دهید ، از تقویت کننده های طبیعی پوست گرفته تا پوستی درخشان و درخشان که در تبلیغات استفاده می شود.

برای دنبال کردن این راهنمای آموزش روتوش صورت به Photoshop CS2 یا نسخه های جدیدتر نیاز دارید.

سطح 1
تصویری را که می خواهید ویرایش کنید باز کنید. عکس باید با وضوح بالا و دارای جزئیات چرمی باشد. برای اهداف آموزشی ، این آموزش با استفاده از تصویری با نقص پوست ارائه می شود. من می خواهم از DepositPhotos.com برای عکسهای موجود در این راهنما تشکر کنم.

 

 

سطح 2
برای شروع ، ما با یک روش تمیز کردن پوست شروع می کنیم که از یک کانال زرد برای کاهش عیوب پوست استفاده می کند. تصویر> حالت> CMYK. روی کانال زرد رنگ در نوار کانال کلیک کنید. Ctrl / Cmd + A را روی این کانال فشار دهید ، سپس Ctrl / Cmd + C را فشار دهید.

مرحله 3
با فشار دادن Ctrl + Shift + Z یا Cmd + Option + Z در Mac ها مراحل را لغو کنید تا زمانی که به حالت RGB برگردید. Ctrl / Cmd + V را فشار دهید تا جایگذاری شود و کانال زرد به عنوان یک لایه جدید ظاهر می شود. این لایه را “نقص” بگذارید.

مرحله 4
با فشار دادن Ctrl / Cmd + I لایه را برگردانید و سپس حالت ترکیب را به نور نرم تغییر دهید. میزان کدورت را کاهش دهید تا زمانی که به نتیجه دلخواه خود برسید. اگر روی رنگ / جزئیات مناطق اطراف تأثیر بگذارد ، می توانید یک ماسک لایه اضافه کرده و مناطق اطراف صورت را پاک کنید. ما مجبور نیستیم این کار را برای عکاسی انجام دهیم زیرا لایه به هیچ وجه قابل توجهی بر مناطق اطراف تأثیر نمی گذارد.

در اینجا قبل و بعد از استفاده از کانال زرد برای کاهش لکه های پوستی استفاده کنید.

قبل از
دیر شود
مرحله 5
قبل از هرگونه مسواک زدن روی پوست ، از یک برس بهبود دهنده لکه برای کاهش چین و چروک و لک استفاده خواهیم کرد. لایه پس زمینه را انتخاب کنید و سپس با فشار دادن Ctrl / Cmd + J. آن را کپی کنید و این لایه را به سمت بالا حرکت دهید و نام آن را “چروک ها و لکه ها” بگذارید.

مرحله 6
برای از بین بردن چین و چروک و لکه ها از برس بهبود دهنده نقطه استفاده کنید. برای بازگرداندن برخی از چین و چروک ها و لک ها میزان تیرگی لایه را کاهش دهید و سپس این لایه را زیر لایه نقص قرار دهید.

 

کار ما کاملاً تمام شده است و همانطور که در این مورد قبل و بعد از پیش نمایش مشاهده می کنید ، پوست بسیار بهتر از قبل به نظر می رسد.

قبل از
دیر شود
مرحله 7
اگر از نتایج راضی هستید ، می توانید در اینجا متوقف شوید. اما اگر می خواهید با تکنیک های چشمگیر تر رتوش پوست ادامه دهید ، با ادامه آموزش همراه باشید تا نحوه ساخت برس هوا و کاهش تغییر رنگ پوست را بیاموزید.

قبل از ادامه ، تمام لایه های خود را به یک شی هوشمند تبدیل کنید. برای این کار ، کلید Ctrl / Cmd را نگه دارید و همه لایه ها را انتخاب کنید. بر روی لایه ها کلیک راست کرده و سپس “تبدیل به شی Smart هوشمند” را انتخاب کنید. با اجازه دادن به تغییر در فضای داخلی در تاریخ بعد بدون لغو و انجام مجدد همه موارد ، در وقت شما صرفه جویی می شود. نام این لایه را به حالت اصلی تغییر دهید.

مرحله 8
لایه را کپی کنید و سپس آن را روی “صاف” تنظیم کنید. وقتی لایه صاف کردن انتخاب شد ، به Filtering> Blur> Surface Blur بروید. آستانه را روی 255 سطح تنظیم کنید و سپس شعاع را طوری تنظیم کنید که به سختی متوجه صورت شوید.

آستانه را کم کنید تا اینکه بتوانید جزئیات را شروع کنید. پوست هنوز باید بسیار مبهم باشد. برای اعمال فیلتر ، تأیید را کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا