دسته‌بندی نشده

آموزش سئو – آموزش رایگان تکنیک های حرفه ای سئو و بهینه سازی

منظور از بازاریابی دیجیتال یعنی استفاده از ابزار های دیجیتالی برای افزایش فروش محصولات و خدماتتان در اینترنت است. کسبوکار برای همه این نگاهها هزینه کرده است، در حالیکه فقط تعداد محدودی از آنها، به رشد فروش محصول/خدمت کمک خواهد کرد. برای من که میخوام فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنم تو تصمیم گیری و انتخاب مسیر خیلی کمکم کرد. این ابزار در نسخه رایگان اطلاعات خیلی کاملی در اختیار شما قرار میدهد. بررسی و تحلیلی سئو داخلی سایت های رقبا، گنجینه ای از اطلاعات ارزشمند را در اختیار شما خواهد گذاشت. یکی از مهمترین بخش های آنالیز سئو سایت رقبا، فهمیدن مکان هاییست که آنها دارای بک لینک از آنجا هستند. گوگل با تعریف تگ نوفالو (nofollow) این امکان را برای وبمسترها به وجود آورده که به ربات های موتورهای جستجو اعلام کنند تا کدام لینک ها را دنبال نکنند. نمایش اطلاعات تماس، توضیح در خصوص فعالیتها، ایجاد گالریهای متعدد برای نمایش پروژهها، امکان دنبال شدن و دنبال کردن فعالیتها (follow)، دریافت نظرات و سؤالات مخاطبان و امکان پاسخگویی به آن از طریق این فضا و امکان ارسال لینک تصاویر با پست الکترونیک یا از طریق اپلکیشن های متداول گوشیهای هوشمند برخی از امکانات بهرهبرداری از این فضا هستند. حتی شاید احساس کنید که نیاز به ایجاد صفحات جدیدی برای برخی از این کلمات کلیدیست. This article has been created by GSA Content Generator Demoversion.

اینستاگرام مارکتینگ

برای این کار یک نقشه سایت XML ایجاد کرده و آن را از طریق کنسول جستجو به موتورهای جستجو گوگل و بینگ معرفی کنید. در حقیقت رقبای شما از نظر سئو ممکن است در خارج از حوزه کسب و کار شما بوده، اما در نتایج جستجو حضور بسیار قوی داشته باشند. همچنین قرار دادن بک لینک در سایت هایی که رقبای شما نیز از آنجا لینک گرفته اند، می تواند راهکار خوبی برای لینک سازی باشد. بهبود عملکرد سایت و مدیریت لینک ها از دیگر مزایای استفاده از فایل robots.txt است. اگر از عکس در شبکههای اجتماعی استفاده میکنید، همیشه کسانی که از موبایل استفاده میکنند را در نظر بگیرید. یک ویدئوی خوش ساخت همیشه چشمگیرتر از متون نوشتاری یا تصویر است. مثلا وقتی میخواهید برای عبارت “مدل مانتو” سئو کنید (با توجه به درد پشت این کلمه کلیدی) اشتباه است اگر یک مقاله ۵۰۰۰ کلمه ای را سئو کنید. Article was created by GSA Content Generator DEMO.

محصولات و خدمات است.

توجه داشته باشید که این شماره موبایل، باید «متعلق به مشتری» باشد چراکه در غیر اینصورت، احراز اطلاعات فردی، امکان پذیر نیست. فروشگاه اینترنتی در واقع وب سایت هایی هستند که به ما امکان خرید کالا و محصول در ازای پرداخت اینترنتی را فراهم می کنند. اتفاقی که در دنیای مجازی بخصوص در یک دهه اخیر توجه بسیاری از صاحبان کسبوکارها را به خود جلب کرده، فروش اینترنتی محصولات و خدمات است. در همین راستا افتخار داشتم با همکاری تیم حرفهای مکتبخونه “دوره آموزش تبلیغات آنلاین و اینترنتی” را منتشر و طی آن کاربران بعد از آموزش، میبایست پروژه بازاریابی دیجیتال یک کسب و کار اینترنتی را تعریف و پیاده سازی کنند. با اینکه متا دیسکریپشن جز فاکتورهای رتبه بندی گوگل محسوب نمی شود، اما یک متا دیسکریپشن خوب می تواند موجب ترغیب کاربران به کلیک بر روی سایت شود. وجود کلمات کلیدی در عنوان صفحه باعث جذب کاربران برای کلیک بر روی آنها نیز می شود. اگر آنها هیچ قسمتی از عبارت مورد جستجوی خود را در نتایج جستجو مشاهده نکنند، احتمالا کمتر به کلیک بر روی آن ترغیب خواهند شد.

Article was created by GSA Content Generator Demoversion!

فروش اینترنتی

تقریبا همه تغییرات بزرگ الگوریتمی در سال های اخیر (مانند بهبود نسخه موبایل سایت، سرعت سایت، نمایش بهتر سایت در نتایج جستجو) در ارتباط با UX بوده است. آموزشگاه بازارسازان، یکی از اعضای گروه TMBA است. وجود کلمات کلیدی در عنوان صفحه، هنوز یکی از قدرتمند ترین سیگنال های رتبه بندی در موتورهای جستجوست. شما می توانید با بهینه سازی مناسب محتوای سایت به غنی تر کردن آنها پرداخته و در کلمات کلیدی که احیانا رقبای شما به آن توجهی نکرده اند، رتبه خوبی کسب کنید. در حالت کلی می توان گفت که اصلی ترین رقبای سایت شما از نظر سئو همان هایی ستند که در کلمه کلیدی مورد نظرتان، در صفحه اول نتایج گوگل قرار دارند، جدای ازینکه رقیب شما در کسب و کارتان باشند یا نه. آزمایشات نشان می دهند که هرچه کلمه کلیدی اصلی به ابتدای آن نزدیک تر باشد، احتمال کسب رتبه و همینطور کلیک، افزایش خواهد سافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا