دسته‌بندی نشده

آموزش سالیدورک در CAM 2018 و در Xdesign آینده هوش مصنوعی را افزایش می دهد.

امسال ، SOLIDWORKS با ارائه اطلاعات فنی در SOLIDWORKS CAM 2018 ، ویژگی های پیشرفته (AI) خود را در نرم افزار گسترش داده است و انتظار می رود با راه اندازی SOLIDWORKS از Xdesign به SOLIDWORKS World ، از 4 فوریه ، فن آوری پیشرفته به 7. انجام آن ، مسئولیت بیشتری داشته باشید. ، به گفته جیان پائولو باسی ، مدیر عامل ، در لس آنجلس 2018. ادامه

دستورالعمل های دستورالعمل Xdesign بار بارگیری سه پایه را نشان می دهد. (عکس با مجوز از SOLIDWORKS.)

باسی گفت: “AI در آینده به کمک رایانه کمک خواهد کرد و مدتهاست که در خط مقدم SOLIDWORKS CAD پیشرو بوده است.”

طبق شرکت تحقیقاتی MarketsandMarkets ، پیش بینی می شود که هوش مصنوعی تا سال 2022 به یک صنعت 16 میلیارد دلاری تبدیل شود. “در حالی که سالهاست که هوش سنتی بخشی از صلاحیت های SOLIDWORKS است ، اما مدتی قبل از به روزرسانی برنامه برای سال 2018 اعلام نشده است زیرا هرگز اطلاعات خاصی برای هر مشاغل نبوده است. ”

وی گفت: “امروز بحث بزرگی در مورد هوش مصنوعی وجود دارد.” “افراد هوش مصنوعی می گویند که آنها یادگیری ماشین هستند ، خواه در مورد شبکه های عصبی یا علوم اعصاب صحبت کنند. تغییر در حال تغییر است. در SOLIDWORKS ، ما روی تعاریف تمرکز زیادی نداریم. ما در مورد نحوه کارکرد شبکه عصبی هستیم یا” ما بر روی فن آوری های یادگیری ماشین تمرکز می کنیم – همه هوش مصنوعی – آنها پایه و اساس اتوماسیون هستند. ”

در حقیقت ، اتوماسیون آینده طراحی است ، AI به بسیاری از کارهای طراحی امروزی مانند ایجاد اشکال کمک می کند تا به طور خودکار انجام شود.

گسترده تعریف شده

در گسترده ترین اصطلاحات ، هوش مصنوعی از کامپیوتر برای انجام کارهایی استفاده می کند که در سطح انسانی به هوش نیاز دارند. این رشته از دهه 1950 وجود داشته است ، اما به دلیل محدود بودن در کاربردهای عملی ، مورد استفاده کمی قرار گرفت. یادگیری ماشین ، دستیابی به هدف هوش مصنوعی ، از تکنیک های آماری برای ساخت مدلی از داده هایی استفاده می کند که دستگاه “مشاهده” می کند. به گفته Basi ، این هوش مصنوعی را با ارائه الگوریتم هایی که ماشین آلات را هوشمندتر می کنند و بنابراین به AI راهی می دهد تا با گذشت زمان هوشمندتر شود ، AI را قادر می سازد.

ویژگی ها و شناسایی شخصیت ها که سال ها بخشی از هوش مصنوعی بوده اند ، بخشی از سیستم SOLIDWORKS هستند. در واقع ، آنها بسیار استاندارد هستند به طوری كه بسیاری از كاربران ممكن است م AIلفه هوش مصنوعی این ویژگی ها را تشخیص ندهند – تا زمانی كه مثلاً شروع به تایپ كلمه غلطی كه معمولاً استفاده می كنند و به صورت خودكار كلمه تصحیح شده را مشاهده كنند.

Bassey همچنین فرم محصول اصلی و استاندارد EXALEAD OnePart این شرکت را به عنوان “محصول AI مرزی که از قبل در بازار وجود دارد ذکر کرد.

باسی گفت: “OnePart می تواند شباهت ها را تشخیص داده و در صورت تکثیر قطعات به مشتریان بگوید.”

 

این ابزار در موارد سازماندهی مجدد شرکت ، ادغام ، پروژه های جهانی و نوآوری ها مفید است ، زیرا مجموعه ای از برنامه ها را برای طبقه بندی دارایی های شرکت ، شناسایی قطعات اصلی برای استفاده مجدد و اطمینان از انتخاب مهندسی قسمت مورد نظر بدون ایجاد مجدد بخشی از قبل موجود ، ارائه می دهد. در کتابخانه طراحی

ابزار جدید رجیستری – AI Builtin

Bassey گفت ، هنگامی که Xdesign معرفی می شود ، کاربران می فهمند که از ابزار AI برای رویکرد “طراحی و نصف کردن” در طراحی مهندسی استفاده می کند. از نظر هوش مصنوعی ، این ابزار از راهنمایی طراحی برای کمک به مهندسان در ایجاد بهترین شکل برای یک کار مشخص به صورت جداگانه استفاده می کند.

طراحی دودل در Xdesign. (عکس با مجوز از SOLIDWORKS.)

“شما از نظر مهندسی مسئله را فرموله می كنید ، محدودیت ها و بارهای زیادی دارید و از این طریق هندسه به طور خودكار ایجاد می شود. شما به برنامه فضای طراحی را كه باید محلول داشته باشد ، و حفره هایی از قطعات را كه نمی خواهید مواد را به آنها بگویید. شما برخی از پارامترها ، و مواد و سیستم خود را بیان می کنید و فرم توصیه شده ای ارائه می دهید که واقعاً در سطح بعدی است. ”

در واقع ، این ابزار می تواند از اطلاعاتی که طراح وارد کرده است برای پیشنهادات در مورد شکل طرح استفاده کند.

باسی اضافه كرد: “این به مهندسان كمك می كند تا با سهولت در طراحی هندسه سطح پایین تصمیمات بهتری بگیرند. مهندسان دارای شكل واقعی هستند كه می توانند از آنها به عنوان پایه استفاده كنند ، اما در بیشتر مواقع به دلایل زیبایی و كاربردی چیزی اضافه می كنند.”

باسی گفت: هوش مصنوعی به این دلیل وارد عمل می شود که این ابزار مشکلات مهندسی را که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت و “احتمالاً در سیستم وجود دارد” را تشخیص می دهد. Xdesign می تواند مقادیر پیش فرض شکل را بر اساس اشیایی که قبلاً توسط کاربر طراحی شده است ، ارائه دهد.

“به عنوان مثال ، اگر شما می خواستید براستی ایجاد کنید که مقدار مشخصی از وزن را تحمل کند و قبلاً 10 مورد از آنها را طراحی کرده اید که می تواند مقادیر مختلف وزن را نگه دارد ، این ابزار می داند که اگر شما به آن مقدار مشخصی از وزن را نگه دارید وزن ، باید به همان صورت طراحی شود “، Bassey توضیح داد.

 

با استفاده از ویژگی طراحی Xdesign ، کاربران طرح هایی با فرم آزاد ایجاد کردند و سپس از قابلیت های هوش طراحی برای این طرح ها استفاده کردند. به عنوان مثال ، حلقه های تقریبی به حلقه های واقعی تبدیل می شوند ، در حالی که خطوطی که تقریباً لمس می شوند به یکدیگر وارد می شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا