دسته‌بندی نشده

آموزش فروش، تکنیکها و مهارتهای فروشندگی (۲۱ درس ویدیویی رایگان)

جای خالی بازاریابی شبکههای اجتماعی در سرفصلهای این دوره کاملا محسوس است و بسیار هم عجیب است که چطور یکی از زیر مجموعههای اصلی بازاریابی دیجیتال که خود شامل زیرمجموعههای بزرگی همچون بازاریابی اینستاگرامی است را در این دوره قرار ندادهاند. بنابراین یکی از ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام این است که لینک برخی از صفحات نظیر موارد زیر را در استوری قرار دهید که بازخورد بیشتری دارد. درست است که کسب و کارها به خاطر کرونا دچار تحولات و بعضا آسیبهایی شدهاند اما یادتان باشد که هنوز هم نیاز به تولید وجود دارد و مردم محتاج خدمات مختلف هستند. چرا که فعالیت این افراد معمولا نزدیکتر به چنین کسبوکارهایی است. اینفلوئنسرها افرادی هستند که معمولا بر روی جامعهای از مخاطبان قدرت نفوذ زیادی دارند. این افراد بیشتر در شبکههای اجتماعی خصوصا اینستاگرام فعال هستند و جامعه مخاطب آنها نیز در این شبکههای حضور دارند. از طرفی، میزان نفوذ و تاثیرگذاری اینفلوئنسر بر روی مخاطبان خود نیز موضوع بسیار مهمی در این خصوص است. نکته مهم در این خصوص این است که باید فعالیت و تخصص اینفلوئنسر مورد نظر، به نوعی در راستای فعالیت اکانت تجاری شما بوده و بیارتباط نباشد. نکته مهم در تگ محصول آن است که باید تصمیمگیری کنید به کدام یک از صفحات لینک خواهید داد.

آموزش بازاریابی

Data was created with the help of GSA Content Generator DEMO.

برونسپاری فرآیند سئو هم یک اقدام منطقی است. اهمیت سئو محتوا رو زمانی متوجه شدم که سایت خودم رو راهاندازی کردم. لینک به سایت یا فروشگاه: در بخش پایین بیو لینک سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را قرار دهید تا هم ترافیک بیشتری جذب کنید و هم به مشتری اطمینان خاطر دهید. تگ خرید در اینستاگرام این امکان را به شما میدهد که به نوعی پستهای خود را به وبسایت وصل کنید. برای این کار میتوانید یک کد تخفیف در پستهای اینستاگرامی تعریف کنید و کاربر را برای استفاده از کد تخفیف به لینک خرید در تگ محصول یا لینک بیو هدایت کنید. از طرفی در بیو نیز معمولا میتوانید یک لینک خاص را قرار دهید. با این کار به مرور تعداد فالوورهای شما افزایش پیدا کرده که قطعا منجر به افزایش فروش در اینستاگرام نیز میشود. بلکه استراتژیهای فروش در قالب مثالهای تجربی و کاربردی و با لحنی ساده و دوستانه در این درسها عرضه میشود. Article has been created by GSA Content Generator DEMO.

اگر مخاطبان شما بانوان، دختران جوان، کودکان و نوجوانان هستند، بهتر است کمی لحن خود را غیررسمی و دوستانه کنید. ۵- بهتر از تقسیم کردن عکس ها به ۹ قسمت (کلاژ) استفاده نکنید. ضمن آنکه در کپشن عکس نیز به کاربران یادآوری کنید که از طریق تگ خرید میتوانند به صفحه مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. افزودن تک خرید در اینستاگرام قابلیتی است که در چند وقت اخیر به این شبکه اجتماعی اضافه شده که به آن تگ قیمت، تگ محصول یا اکانت شاپیفای (shopify) نیز میگویند. سئو همانطور که خدمتتان گفتیم یک دانش به روز و البته نسبتاً پیچیدهای است که برای آن نمیتوان یک تجویز یکسان داشت. البته باید به گونهای باشد که این تخفیف مختص و مربوط به اکانت تجاری شما در اینستاگرام باشد نه آنکه یک تخفیف فراگیر باشد. البته باید مراقب باشید چون اگر سایتهای دیگر را با لینکهای خود مورد هجوم قرار دهید (به صورت اسپم)، سایت شما خیلی سریع و راحت از حضور در موتورهای جستجو محروم خواهند شد. البته بازاریابی اینستاگرام به همین سادگی هم نیست و قواعد خاص خود را دارد.

دیجیتال خود اعمال کنید.

انتخاب از میان آنها، به اهداف و سرمایهٔ اولیهتان بستگی دارد. لحن نوشتن بیو نیز بسیار بستگی به نوع کسبوکار و مخاطبان آن دارد. به نحوی که براساس آمارها روزانه بیش از 500 میلیون نفر از کاربران اینستاگرام از این قابلیت استفاده میکنند و این آمار روز به روز نیز در حال افزایش است. هر چند برخی از آنها نیز ممکن است این کار را به صورت رایگان برای شما انجام دهند. با این حال، شما نیز میتوانید با استفاده از آیکونهای خاص توجهات بیشتری را به سمت کلیک کردن جلب کنید. اینفلوئنسر مارکتینگ یکی از بهترین راهکارها برای جلب مشتری، افزایش فالوور و در نهایت یکی از ترفندهای افزایش فروش در اینستاگرام است. هر دوره شامل یک کانال بازاریابی دیجیتال با جزئیات با چک لیست ها و نکات عملی است که می توانید در مورد کمپین های بازاریابی دیجیتال خود اعمال کنید. تقریبا با هر بودجهای میتوانید تبلیغات کلیکی را شروع کنید. دیجیتال مارکتینگ گزینهها و استراتژیهای متعددی را در اختیارتان میگذارد، به همین خاطر، میتوانید با توجه به بودجهتان خلاق باشید و تاکتیکهای بازاریابی گوناگون را آزمایش کنید. سلام، در صورتی که تمایل داشتید پیشنهاد همکاری خودتون رو دقیقتر به ایمیل زیر ارسال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا