دسته‌بندی نشده

آکادمی دیجیتال مارکتینگ گرشا >دوره های آموزشی دیجیتال مارکتینگ آنلاین و بهترین

در این جلسه ابتدا از بازاریابی شبکههای اجتماعی، انواع و مزایای آن شروع میکنیم و با توضیحی ازاینستاگرام مارکتینگ خاتمه میدهیم. ما شما رو در این مسیر شغلی به عنوان یک متخصص سئو همراهی میکنیم اما آموزش سئو تنها مختص به علاقهمندان و متخصصان نیست: ۱- شما به عنوان صاحب یک کسب و کار آنلاین برای راهبری تیم خودتون در حوزه بازاریابی دیجیتال باید با سئو آشنایی داشته باشید. خب حالا از کجا بدانیم تکنیک های لینک سازی که استفاده میکنیم کلاه سیاه هستند یا کلاه سفید؟ قبل از اینکه وارد این موضوع شویم باید با دو موضوع سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه آشنا شوید. شاید در اغلب تبلیغات کلیکی که ما انجام میدهیم عددی بین 20 تا 50 درصد برای دادن اطلاعات تماس خیلی خوب باشد یعنی از هر 100 نفری که وارد وبسایت ما میشوند اگر بتوانیم کاری کنیم که 20 تا 50 نفرشان اطلاعات تماس دهند این موضوع فوقالعاده است؛ ولی این کار بخش جذب نیست؛ بلکه بخش جذب فقط ترافیک را میفرستد و آمار را از بخش Activation یا فعالسازی دریافت میکند و اگر آمار خوب نبود تغییراتی در جاهایی که تبلیغ میدهد انجام داده یا فکر میکند چگونه میتواند با همین بودجهای که دارد ترافیک با کیفیتتر و بهتری را ایجاد کند. This article was created with the help of GSA Content Generator Demoversion!

چه کار کنیم که از سایت های دیگر لینک دریافت کنیم؟

یا بخشی در سایت داشته باشیم که ابزاری باشد و وبمستر ها بتوانند سایت خود را در آن وارد کنند و به عنوان مثال سئو سایت خودشان را بررسی کنند. به همین دلیل، معمولاً مشاغل نشانی اینترنتی URL خود را برای همخوانی با جدیدترین پستشان به روز رسانی میکنند. در دوره آموزش سئو نیز تکنیک های لینک سازی در سئو را به صورت عملی آموزش داده ایم که پیشنهاد میکنم این دوره را از سایت تهیه کنید. چه کار کنیم که از سایت های دیگر لینک دریافت کنیم؟ یا یک راهنمای تصویری کامل استفاده از ابزار یا وسیله ای باشد و … مثلاً در حوزه سئو اگر یک صفحه داشته باشیم به عنوان ابزارهای سئو و لیست کامل از ابزارها را معرفی کنیم، مفید است. کسب و کارها از کانال های ارتباطی دیجیتالی مانند موتور جستجوی گوگل، شبکه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها به عنوان اهرمی برای دستیابی به مشتریان فعلی و آتی خود استفاده می کنند.

البته لینک گرفتن از سایت های با اعتبار بالا کمی سخت است.

یک برند برای ترفیع خود به دستهی “برند فرقهای” باید به مشتریان احساس تعلق داده و احساسات شدیدی از عشق را در مشتریانش ایجاد کند. اگر این دلیل برای شروع فعالیت بازاریابی در اینستاگرام برای شما کافی نیست، این آمارها را نیز بررسی کنید چون قطعاً شما را متقاعد خواهد کرد. این ها سوالات اصلی قبل از شروع تولید محتوا است و مهم نیست که این ها برای سایت باشید یا وبلاگ و یا حتی ریزتر(یک صفحه فرود محصول). اما در بیشتر مواقع وقتی صحبت از سئو کلاه سیاه است، معمولاً منظور لینک سازی کلاه سیاه است. علاوه بر این وقتی که از سایت های مرتبط لینک میگیرید، گوگل این موضوع را متوجه می شود که اصولی تر در اینترنت فعالیت می کنید. البته لینک گرفتن از سایت های با اعتبار بالا کمی سخت است. حال اعتبار صفحه، اعتبار همان صفحه از سایت است. مشخصا شما هم می خواهید از سایت ها و صفحاتی لینک دریافت کنید که اعتبار بالایی دارند. C. هر چیزی که لینک خور ملسی دارد! سئو بعنوان یکی از اساسی ترین فاکتورهای دیجیتال مارکتینگ قدمهای زیادی دارد و قطعا در یک پاراگرف حتی نمیتوان الفبای سئو را گفت اما از میان تمام فاکتورهای سئو به دو فاکتور زیر اهمیت زیادی بدهید.

همانطور که مشاهده می کنید نتیجه اول که مربوط به سایت آکادمی 98 است، 3 سوال در زیر نتیجه خودش دارد. مثلا اگر ما در مورد طراحی سایت و سئو در سایت خود صحبت کنیم و اگر از یک سایت دیگر که در حوزه آموزش سئو فعالیت می کند لینک بگیریم این لینک به شدت برای ما ارزش دارد. کلمات کلیدی زیاد به سایت خود لینک ندهید! این را هم بدانید که سئو کلاه سیاه صرفاً برای لینک سازی نیست و برای موارد دیگر هم استفاده میشود. به همین دلیل ما به هیچ وجه سئو کلاه سیاه را توصیه نمی کنیم، چرا که ارزش ریسک کردن آن را ندارد. اگر به ده پانزده سال پیش برگردیم، عمده روش های سئو کردن سایت، کلاه سیاه بودند و جواب هم می دادند! همچنین برای افزایش بازدید وبسایت اصول و قواعد رپورتاژ نویسی به شما آموزش داده می شود. به همین دلیل تو این دوره، شما هم با اصول بلاگینگ و تولید محتوا آشنا میشین و هم با اصول مارکتینگ در اینستاگرام و روش هایی که میتونین فالوئرهاتون رو افزایش بدین و از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنین. با این که این روش قانونی است، اما اگر اصول و نکاتی در آن رعایت نشود، ممکن است به خطر نزدیک شوید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا