دسته‌بندی نشده

اینستاگرام مارکتینگ و نکات طلایی دربارهی آن!

ما در این دوره به آموزش بازاریابی محتوایی خواهیم پرداخت. این ویژگی همچنین به شما این امکان را میدهد تا چندین نفر بتوانند همزمان به یک حساب کاربری وارد شوند. Snapseed یک برنامه ویرایش رایگان است که به شما امکان میدهد تا از افکتهایی مانند HDR و tonal contrast کرده و همچنین میتوانید برای تنظیم روشنایی، contrast و saturation را اعمال کنید. تصاویر متفاوت نشان میدهد که برندتان تنوع دارد و طرفداران شما را به روشهای مختلفی درگیر برندتان میکند. بنابراین، به جای این که محتوای تبلیغاتی برنامهی خود را حول چگونگی کمک به برندتان تنظیم کنید، آن را بر روی منافعی که شرکتکنندگان بدست میآورند، متمرکز نمایید. ممکن است برای ارسال و تبلیغ بی وقفه برندتان در فرومها، وسوسه شوید، اما باید کمی حرفهای رفتار کنید. بیایید برای استفاده بیشتر از این پلتفرم، چندین هک کوچک شناخته شده اینستاگرام را مرور کنیم. در آخر بگذارید تنظیمات حساب شما را مرور کنیم. وقتی که برنامه اینستاگرام را باز میکنید، شما با دو گزینه برای ایجاد حساب کاربری مواجه میشوید، وارد شدن با Facebook یا وارد شدن با تلفن یا ایمیل.

چگونه در کسب و کار خودتان بهره برده اید؟

بدون نگرانی! فناوری دوربین تلفن چنان پیشرفته شده است که اکنون رقیب دوربینهای هزار دلاری است. اکنون این یک بستر جهانی است که به برندها اجازه میدهد تا محتوای خودشان را واجد صفات انسانی کنند، استعدادهای جدید را جذب کنند، محصولات خود را به نمایش بگذارند و به مخاطبان خود راضی کنند. بومرنگها به شما اجازه میدهند یک چرخش عجیب و غریب در ویدیوی سنتی بگذارید. به نظر میرسد این روزها “تعطیلات” برای همه چیز وجود دارد. صرف نظر از اندازهای که آپلود میکنید، هر تصویر به عنوان مربع در فید پروفایل شما نشان داده میشود. قبول داریم که راه اندازی کسب و کار اینترنتیِ جدید، کار آسانی به نظر نمیرسد. شما تا به حال از اینستاگرام مارکتینگ چگونه در کسب و کار خودتان بهره برده اید؟ ویژگی ابزارهای کسب و کار اینستاگرام این است که برقراری ارتباط با کاربران را آسان میکند، بینشهای عمیقی را در اختیار شما قرار میدهد و به شما کمک میکند تا محتوای خود را تبلیغ کنید. کاربران اینستاگرام در تمام ساعات روز فعال هستند.

This content has been done by GSA Content Generator DEMO!

رویدادهایی مانند روز ملی خواهر و برادر و روز بستنی ملی باعث ایجاد درگیری کاربران در رسانههای اجتماعی میشود. همیشه با پاسخ به نظرات کاربران و مشارکت با محتوای آنها، از فالورهای خود قدردانی کنید. 60% از بزرگسالان آنلاین، از اینستاگرام استفاده میکنند، از جمله 35% بزرگسالان در ایالات متحده. 70% از کاربران اینستاگرام وقت خود را صرف جستجوی یک برند در این پلتفرم کردهاند. در این صورت کاربران نسبت به برند شما وفادار می شوند و وفادار شدن کاربران نسبت به یک برند، به معنای خرید همیشگی آن ها از کسب و کارتان است. راهاندازی یک وبسایت هم، اگر چه بیهزینه نیست، اما نسبت به هزینهی اجاره کردن رسانههای سنتی (مثلاً رادیو، تلویزیون، مجله و بیلبورد) بسیار ارزانتر است. اگر سوالتون رو دقیقتر بپرسید بهتر میشه راهنمایی کرد. اینگونه میتوان با طراحی گرافیکی مناسب مخاطبان را مجذوب به خود کرد. ازجمله محصولاتی که قابلیت فروش با استفاده از چاپ بر اساس تقاضا را دارند میتوان به پیراهن، لیوان، جواهرات، بالش و بسیاری محصولات دیگر اشاره کرد (خود مشتری طرحی که قرار است روی محصول چاپ شود را انتخاب میکند). از تبلیغات گرفته تا هر آنچه که مشتری ممکن است را در مورد محصول درگیر می کند؛ و یا حتی خدمات مشتری و پیگیری های بعدی.

نحوه تبلیغ یک تجارت با تبلیغات آنلاین (Google Ads) چگونه است؟ برخی از فروشگاه های اینترنتی جهت آسایش مشتریان پشتیبانی 24 ساعته دارند و همچنین پشتیبانی را از طریق های مختلف مانند پشتیبانی آنلاین در سایت، پشتیبانی تلفنی و یا پشتیبانی از طریق شبکه های اجتماعی مانند تلگرام، واتساپ و یا اینستاگرام انجام می دهند. پس به شکل واقعی فروش آنلاین صورت نمیگیرد اما از آنجایی که در بستر فضای آنلاین است میتوانیم آن را هم جز فروش اینترنتی بهحساب بیاوریم! پس سعی کنید از بهترین تصاویر با کیفیت و ناب برای تبلیغات خود استفاده کنید. همچنین این امر مهم است تا به یاد داشته باشید که کاربران اینستاگرام به دنبال پستهای واقعی از برندها هستند، نه تبلیغات پرسر و صدا. بیایید در مورد انواع پستهای اینستاگرام و برخی از بهترین شیوهها برای تشویق کاربران برای تعامل بیشتر صحبت کنیم. از طریق این پستهای اینستاگرام، زنجیره این رستوران آمریکایی در یک سرگرمی محبوب کاربران آمریکایی قرار گرفت. برای شروع کار، لیستی از بعضی از انواع تصاویر موفق پستهای اینستاگرام را گردآوری کردهایم. Splice ابزاری برای ویرایش رایگان است (از همان بچههایی که GoPro را ساختهاند) که به شما امکان میدهد چندین کلیپ را برش داده و انتقال دهید و عناوین و موسیقی را اضافه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا