دسته‌بندی نشده

این دوره مدرک هم دارد؟

بازاریابی اینترنتی از سال 1990 تا سال 2000 با استفاده از تکنولوژی روش بازاریابی سنتی را دگرگون ساخت. با توجه به اهدافی که صاحبان کسبوکارها و بازاریابها دارند میتوانند از کمپینهای تبلیغاتی مختلف رایگان و پولی استفاده کنند. اگر سایت خود را به طور صحیح سئو کنید، می توانید برای صدها کلمه کلیدی مختلف و یا گاهی اوقات هزاران کلمه رتبه های خوبی را داشته باشید. شما باید بدانید که مشتریان چه چیزی را جستجو می کنند و دقیقا چه کلماتی را استفاده میکنند تا جستجوی خود را انجام دهند. حالا باز فرض می کنیم از این 40 هزار کاربری که وارد سایت شما می شود، فقط 1000 نفر منجر به خرید می شود. بر اساس تحقیق کلمات کلیدی متوجه شده اید که عبارت “خرید کفش ورزشی” در ماه حدود 100 هزار با سرچ می شود. تحقیق در مورد شتری نه تنها به شما کمک می کند که محصول درستی تولید کنید، همچنین اهمیت بسیار زیادی در در بخش سئو و بازاریابی محتوایی شما دارد.

آموزش بازاریابی

This post was created with GSA Content Generator Demoversion.

امتیاز دهندگان کیفیت گوگل به این بازخوردها اهمیت می دهند و آن ها را جزو شهرت بد وب سایت شما در نظر می گیرند. در این پروژه، کمپین های بازاریابی مختلف ی که اجرا کرده اید را خلاصه می کنید و نتایج آن ها را انعکاس می دهید. بازاریابی پیام مستقیم، نوعی تبلیغات کانالی است که از ابزارهای مختلف تبلیغاتی مانند پیام متنی، ایمیل، شبکههای مجازی پیامرسان، وبسایتهای تعاملی، پوسترهای تبلیغاتی آنلاین، اطلاعیهها، کاتالوگ، نامههای تبلیغاتی و تبلیغات فضای باز بهرهمند میشود. علاوه بر این، آنها با متخصصان بازاریابی محتوایی نیز در ارتباط هستند تا استراتژی انتشار محتوا در شبکههای اجتماعی را تدوین کنند. برای رساندن پیام به گوش مخاطب، شبکههای اجتماعی راه جدیدی به برندها نشان دادهاند. بسیاری از بازاریابان کسب و کار به کسب و کار (B2B) به بازاریابی ایمیلی به عنوان اولین و بهترین راه برای دستیابی به مشتری نگاه میکنند. اینستاگرام تقریباً هر هفته ویژگی ها و تغییرات جدیدی در اپلیکیشن خود اعمال می کند که البته بخشی از آنها برای کاربران ایرانی قابل استفاده نیست. می توانید برای کلمات کلیدی محصول محور، خود صفحه محصول را سئو کنید و برای کلمات کلیدی محتوا محور، مقالات و مطالب سایت خود را سئو کنید. This data has been created with GSA Content Generator DEMO!

شما می تواند کمک خوبی کند.

شما برای این که همیشه بتوانید در پروژه های خود موفق عمل کنید، لازم است که حتما بهینه سازی سایت خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. اینجا سعی می کنیم با ارائه مطالب مستند و مطالعات موردی خودمان در ایران بهترین ها را برای شما فراهم آوریم. پیشنهاد می کنم در مورد پرسونا کمی جستجو و تحقیق کنید چرا که به بازاریابی شما می تواند کمک خوبی کند. حالا که پرسونای مخاطب خود را شناختید وقت تحقیق کلمات کلیدی است. جدای از سود فروش، شما صرفه جویی بسیار زیادی در تبلیغات خود کرده اید و مخاطب هدفمند را جذب سایت کرده اید. در یک کلام یعنی یک منبع عظیم از ترافیک همیشگی برای سایت دوست داشتنی شما! قبل از این که اینستاگرام ابزاری برای برند ها و اینفلوئنسرها باشد تا بتوانند دنبال کنندگان خود را افزایش دهند، جایی بود که دوستان با یکدیگر مطالب را به اشتراک می گذاشتند و در مورد چیزهایی که دوست داشتند چت می کردند. وقتی آن را بدانید، می توانید سایت خود را برای آن عبارت و کلمات سئو کنید تا دقیقا مشتری خود را از گوگل جذب کنید. تازه این فقط برای یک عبارت است. This article has been generated with the help of GSA Content Generator DEMO.

به این صورت اگر مشتری شما دقیقاً نام محصول شما را جستجو کند شما در نتایج خواهد بود و اگر مشتریان شما عبارت کلیدی محتوا محور جستجو کنند که دقیقا دنبال محصول نیستند،باز هم شما در نتایج خواهید بود. شما یک دارویی برای درمان سردرد دارید. حال بعضی وقت ها کاربر نمی داند که برای درمان سردرد داروی گیاهی وجود دارد. گرافیک و عناصر بصری تاثیر بسیار زیادی در جذب بازدید کننده دارد. پس بسیار مهم است که مخاطب خود را بشناسید. اما باید بگویم که قرار نیست فقط با پرسونا کار خود را پیش ببرید. یعنی کاربر مستقیما دنبال خرید محصولی نیست و صرفا اطلاعاتی در مورد موضوعی می خواهد. اگر مشتری خود را نشناسید، محال است که بتوانید متوجه شوید که او چه چیزی را جستجو می کند و دنبال چه چیزی است. بنابراین یکی از بهترین راه های تبلیغات و نمایش محصولاتت خود بهینه سازی سایت برای این موتور جستجو است. در تصویر زیر میتوانید ببینید که بیشتر سایت ها ورودی خود را از چه سایت دیگری می گیرند. رادزاد وبسایت انجام خدمات سئو سایت، بهینه سازی آن و طراحی سایت می باشد که در سال 1390 تاسیس شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا