دسته‌بندی نشده

بازاریابی چیست ؟

دلایل زیادی را میتوان برای اینکه چرا اینستاگرام را به عنوان ابزار بازاریابی انتخاب کنیم، عنوان کرد، مثلاً یکی از واضحترین دلایل میتواند محبوبیت فوقالعاده آن باشد که در کشور ما نیز محبوبیت بسیار زیادی دارد. تلفن، به عنوان یک ابزار ارتباطی در مذاکره، همچنان کارکرد خود را حفظ کرده و میتوان گفت ابزارهای ارتباط دیجیتالی نوین، مکمل آن شدهاند و نه جایگزین آن. هر کدام از اینها باید خصوصیات خاص خود را داشته باشند، یعنی در انتخاب هر کدام از اینها، باید نکاتی را رعایت کنید که در دوره آموزشی تولید ثروت با اینستاگرام به طور کامل به آن پرداخته شده است. اگر بخواهم به طور مختصر به سوال فوق پاسخ دهم، باید بگویم :خیر، اینستاگرام میتواند به رشد بیزینس شما مخصوصاً بیزینس آنلاینتان، در هر اندازه ای که باشید، کمک کند. اینکه چه استراتژی و نقشه ای در سر داشته باشیم، پست ها و استوری های پیج کسب و کار خود را چگونه طراحی کنیم، در چه زمانی آن را منتشر کنیم و به چه صورت، همه و همه در موفقیت و درآمدزایی ما در این شبکه اجتماعی قدرتمند نقش خواهد داشت. یک فروشگاه اینترنتی برای کسب رضایت مشتریان حتما باید اقداماتی را انجام دهد و یا فاکتورهای اولیه ای را داشته باشد که از جمله آن عبارتند از: دسترسی آسان، سرعت بالای سایت، رابط کاربری مناسب، گرافیک و طراحی زیبا، دارای نشان های اعتماد و …

اینستاگرام مارکتینگ

قرار دادن گوشی در مغازه یا محلّ کسب خود و صحبت با مشتریان در حالی که در حال پخش زنده هستید. بهگونهای که حتی هنگامی که در خواب هستید کسب درآمد شما متوقف نشود! بیو: شامل ۱۵۰ کاراکتر است که باید خلاصهای از فعالیت کسبوکارتان را در آن بنویسید. محتوا، یکی از اساسیترین شروط موفقیت در بحث اینستاگرام مارکتینگ است، اما منظور از محتوا، محتوای خوب است، نه اینکه هر محتوایی را به خورد مخاطبانتان بدهید. در این مقاله با توجه به فرصت های بیشماری که فضای اینستاگرام در زمینه های سودآوری همچون فروش محصول و معرفی برند، به وجود آورده به مبحث مهم اینستاگرام مارکتینگ چیست؛ میپردازیم. بیلاود مارکتینگ به کمک روش های آموزشی به روز علاوه بر اینکه آموزش بازاریابی را با توجه به صنعت و صنف مورد نظر شما آموزش می دهد، بلکه به توسعه کسب وکار شما در این حوزه نیز کمک می کند. با این روش متوجه اهداف و چالشهای مخاطبان در ارتباط با تجارت خود میشوید. هدف ما در این بخش از دوره دادن یک دید عمیق به بازاریابی دیجیتال است.

در تبلیغات سنتی، کسبوکارها نمیتوانند براساس هدف نهایی نیاز خود در هر مرحله از چرخه محصول، کمپین طراحی کنند. به فرایند تبدیل مخاطب معمولی به فردی که به محتوا و هدف شما علاقمند می شود تولید لید یا سرنخ می­گویند. قیمت گذاری یک محصول بر اساس آیتمهای مختلفی مانند: کیفیت، نوع بسته بندی، مخاطب هدف، برند و… الفبان است. بهعلاوه میتوانید از فالوورهایتان بخواهید، در پستها و استوریهای خود، از هشتگ مخصوص برند شما استفاده کنند که اینکار، ارزش بالایی در اینستاگرام مارکتینگ دارد. تحقیق دیگری که از سوی Convince&Convert انجام شده نشان میدهد 53% آمریکاییهایی که در شبکههای اجتماعی برندها را دنبال میکنند نسبت به آن برند وفادار هستند. فروشندگان موفق، کسانی هستند که برای استفادهٔ همزمان از چند کانال ارتباطی برنامه دارند و حتی از ابزارهایی نظیر پستهای شبکههای اجتماعی و ارسال ایمیل هم بهمنظور افزایش فروش استفاده میکنند. در گذشته هم، دیگر شبکههای اجتماعی مانند فیسبوک مورد توجه بودند و از آنها به عنوان ابزارهای بازاریابی استفاده میشد. بازاریابی اینستاگرام بدون داشتن محتوای خوب، امری محال است، همچنین صفحاتی که محتوای خوب تولید میکنند، بیشتر مورد توجه الگوریتمهای اینستاگرام قرار دارند و ارزش بیشتری به این صفحات، داده میشود. همچنین استوری، جایی برای خودمانی بودن است، تا حد امکان از جدیت در آن بپرهیزید!

بازاریابی اینترنتی

یکی از مهمترین مواردی که هر صفحهای باید داشته باشد تا بتواند در اینستاگرام مارکتینگ موفق باشد، فالوور است، یعنی داشتن فالوورهای بالا. برگزاری مسابقات اینستاگرامی یکی از اصل های مهم در اینستاگرام مارکتینگ می باشد و بسیاری از فالوور هایتان را برای شرکت در این مسابقه و حتی معرفی پیج شما به دوستانشان ترغیب می کند. صحبتهای سلسه وار در ابتدای مکالمه مشتری را اذیت نموده و باعث میشود که احساس کند که در انتخاب به خرید نقشی نداشته است. در قسمت زیر که در مورد چرایی اینستاگرام مارکتینگ صحبت شده، آمارهایی جدید نیز در مورد اینستاگرام برای شما میآوریم تا دید بهتری نسبت به این ابزار خارقالعاده داشته باشید. بنابراین شما اطلاعاتی در دست دارید که کمک می­کند چگونه افراد را در مسیر مارکتینگ به وب سایت خود جذب کنید. انبار کردن کالاها و ارسال سفارشها به وسیلهٔ خود شما کار نسبتا وقتگیری خواهد بود، اما اگر کسبوکار کوچکی دارید یا تازه شروعبهکار کردهاید، با استفاده از این رویکرد میتوانید در هزینهها صرفهجویی کنید و علاوه بر آن، درک کاملی از روند این فعالیتها به دست بیاورید؛ درکی که در ادامهٔ مسیر و به هنگام گستردهتر شدن فعالیتهایتان به کار خواهد آمد. This article has been created with the help of GSA Content Generator Demoversion.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا