دسته‌بندی نشده

ثبت نام و پیش فروش اینترنتی ایران خودرو اسفند 99

این شکلی پیچیده از بازاریابی برای خریداران متخصص است. در این بستر برخی نوآوریها به شکل مقاله یا گزارشهایی که شامل اطلاعات تکنیکی برای انتقال به خریداران متخصص هستند، به اشتراک گذاشته میشوند. میتوانید از این ویژگی استفاده کنید تا نمای پشت صحنه از برند خود یا فرهنگ شرکتتان را به نمایش بگذارید. شاید شما در اینستاگرام باشید که با ارسال نقل قولهای انگیزشی و تصاویر سرگرم کننده، مانند یکی از سازمانهای مورد علاقه من، The Blurt Foundation، به سادگی آگاهی از برند را ایجاد کنید. مسابقات: همهی ما از بردن چیزی که مجانی باشد، لذت می بریم. محصول می تواند خدمات باشد یا انواع محصولاتی باشد که تقاضای بازار هدف را برطرف می سازد. البته باید توجه داشت که چه دوره های آموزش بازاریابی و چه تحصیل در رشته های دانشگاهی (همانند MBA ) یا کتاب های آموزشی به تنهایی نمی توانند کارگشا باشند و آموزش بازاریابی و فروش تنها در صورتی ارزشمند هستند که بتوان آنها را به صورت اجرایی و عملیاتی در دنیای واقعی کسب وکار پیاده سازی کرد. پیداست مارکتینگ در این دوره تقریباً بدون استفاده بود است.

دیجیتال مارکتینگ

این هدف میتواند ترافیک وبسایت، دنبالکنندههای بیشتر در توییتر، بازدید توییتها یا حتی دانلود اپلیکیشن باشد. یکی از مدلهای بازاریابی و تجارت که از سال ۱۳۹۰ وارد ایران نیز شد و حتی جنبه قانونی پیدا کرد، بازاریابی چند سطحی یا شبکه ای بود. پس از ارسال، هایلایت ها میتواند ویرایش شود تا تصویر روی جلد را تغییر دهد، نام جدیدی را انتخاب کند، پستها را حذف کند یا حتی موارد جدیدی را از بایگانی استوری خود اضافه نماید (که در مورد بعدی صحبت خواهیم کرد). این نوع پستها برای شرایطی مانند پریدن و … استوری های اینستاگرام به کاربران این امکان را میدهد تا بدون اینکه فید اصلی شما پر شود، عکسهایی در فرکانس بالا ارسال کنید. شاید دوست دارید از فید اینستاگرام خود برای ارسال و فروش محصولات خود به مشتریان مانند Anthropologie استفاده کنید. اگر کسبوکار پرفعالیتی دارید و سرتان حسابی شلوغ شده است، مقرونبهصرفهترین روش برای شما استفاده از ترکیبی از سه روش یاد شده خواهد بود. در این روش باید مخاطبین را به نحو مناسبی دستهبندی و تفکیک کرده باشید تا متناسب با ویژگیهایشان هدف قالبهای متنوع تبلیغاتی قرار بگیرند.

اگرچه فقط هشتگ هایی که در حسابهای عمومی (public accounts) مورد استفاده قرار گرفته در هنگام جستجوی هشتگ نشان داده میشود. شاید مایل باشید از اینستاگرام برای به اشتراک گذاشتن محتوای تولید شده توسط کاربر استفاده کنید تا فالورهایتان بتوانند افراد واقعی را که از محصول یا خدمات شما استفاده میکنند، مانند Orangetheory ببینند. همچنین میتوانید از کپشن خود برای هدایت افراد به لینک بیو در صفحهتان استفاده کنید، جایی که میتوانند محصول جدید یا پست وبلاگتان را بررسی کنند. ما از یک سو اصرار میکنیم که بازاریابی محتوایی قرنها قدمت دارد. تبلیغات آنلاین انواع مختلفی دارد (که در ادامه توضیح دادهایم)، مزیتاش هم آن است که به سرعت جواب میدهد. سعی کنید هشتگ های عمومی، گرایش و هشتگ های خاص را با هم مخلوط کنید تا میزان دسترسی و ارتباط شما بیشتر شود. شما فقط برای تصرف آن رسانه، با چشمانی بسته و بدون توانایی محاسبه میزان اثربخشی، بودجه صرف میکنید. نگران نباشید، هشتگ ها بدون توجه به جایی که قرار میگیرند، همان کار را خواهند کرد. Hands-Free: به شما این امکان را میدهد، بدون نیاز به نگه داشتن دکمه ضبط، فیلمبرداری کنید.

بازاریابی اینترنتی

دسترسی به محتوا و استفاده از آن، مستلزم داشتن دسترسی به اینترنت، کامپیوتر، موبایل و سایر ابزارهای ارتباط دیجیتال است. بنابراین علاوه بر خلق محتوا برای آنها با هدف ارائه در شبکههایشان، بهترین روشهای تبلیغ، تبدیل نشدن به فروشندهی مزاحم و سایر نکات و ترفندها را هم به آنها آموزش دهید. نوشتن کپشن های قابل توجه، میتواند دشوار باشد، به همین دلیل ما برای رفع برخی از فشارها، نکاتی را ارائه میدهیم. گذشته از همه این ها دیجی کالا با ارائه تخفیف ها در قالب پیشنهادات شگفت انگیز مشتریان را ترغیب به خرید می کند. مطمئن شوید که هر محصول برای رنگ ها و طرح های مختلف خود عکس های جداگانه داشته باشد. مادامی که معیارهای مشخصی وجود داشته باشد، میتوانید موارد زیر را میان بخشهای مشتریان تحلیل، ارزیابی و مقایسه نمایید. حسابهای تأیید شده میتوانند فیلمها را تا یک ساعت اجرا کنند. حسابهای برتر اینستاگرام را نشان میدهد که شامل کلمه کلیدی شما است. اگر رقبای برتر خود را از قبل میشناسید؛ بهتر است با بررسی پروفایلهای اینستاگرام آنها شروع کنید. قبل از هر چیز باید به این سوال پاسخ شفاف داد که واقعا چه کسانی نیازمند آموزش بازاریابی و فروش هستند؟ Article was created with GSA Content Generator DEMO!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا