دسته‌بندی نشده

دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ – زومیت

برای اینکه بتوانید بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ داشته باشید و یا آن را فرا بگیرید، باید آموزش ببینید. نکتهی دوم اینکه در یک سرفصل حرفهای دیجیتال مارکتینگ، بهتر است بخشی به عنوان محدودیتهای دیجیتال مارکتینگ یا جایی که دیجیتال مارکتینگ بهکار نمیآید نیز گنجانده شود. در میان تمام روشهای بازاریابی، بازاریابی اینترنتی از اهمیت ویژهای برخوردار است. اصلی ترین مزیت سئو و داشتن ترافیک از سمت موتور های جستجو، (تقریبا) رایگان بودن و همیشگی بودن آن است. گوگل از طریق کلمات کلیدی سرچ شده و موجود در صفحات سایت، بخشی از مرتبط بودن نتیجه را شناسایی می کند. جدا از این ما باید نیاز مخاطبان خود را شناسایی کنیم تا دقیقا بدانیم آن ها در گوگل دنبال چه هستند و با خدمات و محصولاتمان نیاز آن ها را رفع کنیم که در نهایت باعث درآمد زایی سایت ما می شود. گوگل بررسی می کند که چه تعداد سایت های (معتبر) دیگری به سایت شما لینک داده اند و شما را معرفی کرده اند. مقاله جامع و کاملی بود ، اما نیاز به بروزرسانی داره ، چون فروشگاه های که معرفی کردین خیلی معروف نیستند ، جز دیجی کالا . با توجه به نیاز دوستداران و متخصصان سئو تصمیم گرفتیم تا یک دوره آموزش کامل و رایگان سئو را برای دوستداران و مدیران وبسایتها آماده نماییم.

اینستاگرام مارکتینگ

This has been generated by GSA Content Generator DEMO!

فروش اینترنتی

میلیارد ها کاربر هر روز در گوگل دنبال راهکار رفع نیاز خود هستند یا به اطلاعاتی نیاز دارند. هر چه از صفحه اول دور شوید، احتمال مرتبط نبودن آن صفحه سایت، بیشتر می شود اما همچنان در لیست نتایج وجود دارند. تا همین چند سال پیش این لیست بسیار کوتاه و مربوط به عبارات کلیدی، عناوین و محتوای بیش از حد بهینه شده بود. بهینه سازی موتورهای جستجو باید یکی از اولویت های اصلی شما زمانی که می خواهید توضیحات محصول برنده ایجاد کنید باشد. و شما تمام سعی و تلاش خود را می کنید تا محتوای صفحه خود را برای کلمه کلیدی خودتان سئو و بهینه سازی کنید. آموزش سرمایه گذاری است بر روی توانایی ها و مهارت های خودتان و کارکنانتان، با شرکت در این دوره آموزشی و پیاده سازی مطالب آموخته شده در کسب و کارتان، به طور حتم در مدتی کوتاه چند برابر شهریه این دوره را بدست خواهید آورد. سیاست های قیمت گذاری ما چیست و مهم تر از همه که در دیجیتال مارکتینگ بر روی آن تاکید میشود، «سیاستهای پروموشن» ما چگونه است.

دیجیتال مارکتینگ

مطلب مرتبط: cornerstone چیست؟ چرا شما در حوزه خود پیشرو نباشید؟ مسیر آینده سئو را برای شما روشن می کنیم تا بتوانید در حوزه سئو شروع قوی و محکمی داشته باشید. این یعنی حداقل 2 تریلیارد سرچ در سال فقط در گوگل انجام می شود! آن ها وارد سایت شما می شوند و شروع می کنند تک تک صفحات سایتتان را بررسی و نگه داری می کنند تا در زمان سرچ کاربر، صفحه مرتبط را سریعا به کاربر تحویل دهد. وقتی شما عبارتی را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، سرچ می کنید، در همان لحظه یک الگوریتم شروع به کار میکند و طبق داده هایی که خودش دارد (اطلاعات سایت های شناخته شده توسط گوگل) بهترین نتیجه را به شما نمایش دهد. به طور کلی هرچه لینکهای معتبر و بهتری از سایر سایت ها به سایت خود داشته باشید رتبه بهتری را می توانید داشته باشید. امور اصلی که در سئو انجام میشود تولید محتوای با کیفیت و مرتبط با عبارات کلیدی مد نظر ما، و همچنین دریافت لینک از سایر سایتهای معتبر و مرتبط است. حدودا سه سال پیش بود محصولی را تولید کرده بودم واقعا کیفیت فوق العاده ایی داشت و با انگیزه شروع به بازاریابی کردم قبل از اینکه به اولین فروشگاه برسم تصورم این بود هرکسی این محصول را ببیند عاشقش می شود برای خودم برنامه ریزی بلند پروازانه ایی کرده بودم تا اینکه به اولین فروشگاه رسیدم برای فروشنده محصول را پرزنت کردم بهم گفت من مدیر این فروشگاه نیستم اما فکر نکنم به درد ما بخورد فردا عصر بیا با مدیر صحبت کن…

گوگل رسما اعلام کرده است که با کیفیت بودن محتوا با ما مفید بودن آن متفاوت است! فرض می کنیم جستجو کرده اید “رژیم لاغری دکتر فلانی” و دو سایت برای این عبارت وجود دارد. پس سئو این وسط چه می کند؟ همانطور که از آپدیت های این چند وقت اخیر مشخص است، اینستاگرام در زمان فراگیر شدن COVID-19 به فکر کسب و کارهای کوچک است که در زمان کرونا دچار آسیب شده اند. بازاریابی همیشه در مورد برقراری ارتباط با مخاطبان در زمان و مکان مناسب بوده است. آموزش روش های افزایش سرعت سایت ، کاهش زمان بارگذاری ، بالا بردن امتیاز سایت در تست google page speed و کلیه روش هایی که بواسطه آنها می توانید نظر گوگل را به سایت خود جلب کنید را به شما آموزش خواهیم داد. آگاهی از برند خود را افزایش دهید. به این کار بک لینک گرفتن میگویند که باعث می شود اعتبار سایت شما افزایش پیدا کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا