دسته‌بندی نشده

دوره های جامع آموزش عملی و تئوری سئو

از میان تمام دوره هایی که حرفهای و بلندمدت برگزار میشود، احتمالاً دوره بازاریابی دیجیتالی، بهترین انتخاب است؛ هم برای دانشجویانی که به دوره های کوتاه مدت فکر میکنند و هم برای افرادی که میخواهند در بلند مدت یک مشاور دیجیتال مارکتینگ را در کنار خود را داشته باشند. باید بدانید از انجام کار بازاریابی در فضای دیجیتال چه قصدی دارید و چه هدفهایی را دنبال میکنید. اگر شما در زمینه فروش موبایل فعالیت دارید باید بدانید که کاربران برای پیدا کردن سایت شما روزانه از چه کلماتی در موتورهای جستجو استفاده مینمایند و آنها را دسته بندی نموده و برای خودتان لیستی از آن کلمات را در بیارید. درمجموع این شرایط، شرکتها را مجبور کرد تا فروش بیشتری داشته باشند و فلسفه فروش و پدیده فروشنده حرفهای در همین دوران متولد شد. یعنی گوگل دوست دارد تا سایتهایی را در نتایج بالا نشان دهد که آنها اعتبار بیشتری دارند و گوگل به آنها اعتماد دارد. Data was created with GSA Content Generator DEMO.

بعنوان یک برند شناخته شوید.

بنابراین اولین کاری که ما به عنوان سئو کار باید انجام دهیم این است که کلمات کلیدی مهم و آنهایی که کاربران عموما برای رسیدن به نتایج خوب از آنها استفاده میکنند را پیدا نموده و سپس بر روی آنها در سایت خودمان سرمایه گذاری نماییم. صفحاتی که noindex هستند : چنانچه این خاصیت در هر صفحه نوشته شود, به صورت کلی آن صفحه در صفحه نتایج موتورهای جستجو دیده نخواهند شد و گویی Index نخواهد شد. اینکه چه صفحاتی دارای اشکال و خطا هستند و وضعیت کدام یک از صفحات درست و بدون مشکل است. این مجموعه در کمک به خریداران و مشتریان خود جهت یک انتخاب و خرید مناسب با بهترین قیمت در ایران پیشگام بوده است. خود گوگل در این زمینه میتواند کمک بسیار خوبه به شما کند. در حقیقت دیجیتال مارکتینگ شامل مجموعهای از ابزارها و روش هاست که به شما کمک میکند در یک فرایند طبیعی بازاریابی بعنوان یک برند شناخته شوید. معمولا برای اجرای کمپینهای مختلف دیجیتال مارکتینگ به بودجه زیادی نیاز نداریم ولی این تمام ماجرا نیست. در این بخش تمام فاکتور ها را برمی شماریم و شما به صورت کامل با این موارد آشنا خواهید شد. This was generated by GSA Content Generator DEMO!

شاید کمتر فردی در دنیا در سال های گذشته فکرش را میکرد که یک روزی جستجوها توسط موبایل جایگزین جستجو ها توسط کامپیوترهای رومیزی (PC) شوند ولی الان این اتفاق افتاده است. خاطرتان است که در بخش های بالاتر در مورد Crawler و Spider و این چنین خزنده های وب با شما صحبت کردیم. بنابراین حالا که صحبت لینک ها در سایت شد به معنای (Internal Links), باید به خیلی از موارد توجه ویژه داشته باشید. در جدول فوق، قیمت ها برحسب میلیون تومان است. حالا وقت این است که این کلمات کلیدی را دسته بندی نموده و بر اساس پارامترهایی, آنها را از یکدیگر جدا کنید. برای اینکه صفحات سایت شما رتبه خوبی داشته باشند و یا اصلا در ابتدا رتبه داشته باشند, باید گوگل از وجود آنها مطلع باشد. شما میتوانید برای اینکه به خوبی و توسط کامپیوتر خودتان کار بررسی و آنالیز سایت را انجام دهید, از ابزار گوگل لایت هاوس Google Lighthouse هم استفاده کنید. اصطلاحا در زبان کامپیوتر به آن Spider هم گفته میشود. صفحه مورد نظر توسط robots.txt مسدود شده باشد : این هم یکی دیگر از روش هایی است که باعث میشود صفحه ای و یا فایلی از دید موتورهای جستجو مخفی بماند و Index نشود.

بازاریابی اینترنتی

بنابراین این مقاله را تا انتها بخوانید و در نهایت در سایت الگوها پکیج مورد نظر خودتان را انتخاب نمایید و آموزش گام به گام سئو را آغاز نمایید. در این ابزار میتوانید اطلاعات مربوط به سلامت سایت را مشاهده نمایید. میتوانیم بگوییم که در دنیا فقط همین ابزار است که میتوانید توسط آن گزارشات مربوط به Indexing سایت و صفحات آن را داشته باشیم تا در زمان مناسب واکنش مناسبی را انجام. البته در زمان پیدا نمودن کلمات کلیدی همیشه واژه ای به نام “نیت جستجو کنندگان” یا “Search Intent” را به یاد داشته باشید. تنها عیب آن این است که شما از لحظه های که بخواهید بازاریابی با سئو کنید، تا زمانی که نتیجه بگیرید، ممکن است چند هفته تا چند ماه زمان لازم باشد اما بعد از آن با ماندن در صفحه اول و رتبه های اول، نتیجه این صبر را می بینید. به طوری که وقتی شما پست های زیادی را لایک می کنید، اعلان این لایک به کاربر ارسال شده و کاربر با دیدن این اعلان مشتاق می شود صفحه تان را باز کرده و ببیند. این پارامتر با توجه به تعداد لایک ها، نظرات و به اشتراک گذاری هایی که اینفلوئنسردر هر پست دریافت می کند تعیین می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا