دسته‌بندی نشده

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال چیست؟

این توضیحات به خصوص برای نوشتن اطّلاعات اضافهِی محصولات و خدمات شما برای بازاریابی و فروش در اینستاگرام بسیار مفید میباشد. دوره دیجیتال مارکتینگ به صورت مهارتی، کاربردی و Case Study تمامی مباحث بازاریابی اینترنتی را به مخاطبان از مبتدی تا پیشرفته انتقال می دهد و باعث می شود که افراد خود به تنهایی بتوانند محتوا تهیه کنند، محتوا را با استراتژی های خاص و برنامه ریزی شده منتشر کنند و باعث افزایش ممبر و فروش شرکت شوند. شاید بگویید که خب تولید محتوا که هر کسی می تواند انجام دهد! حال شاید بپرسید این صفحات چطور توسط گوگل جمع آوری شده است؟ از این طریق دقیقا می توانید بفهمید که چند نفر آن را دیده اند و حتی اطلاعات تماس افراد علاقه مند را از طریق یک فرم جمع آوری کنید.( جمع آوری لید). بله آمار سرسام آوری است! استراتژی دیجیتال مارکتینگ موثر، استراتژی است که با ابزارهای آنالیز و اندازه گیری داده های بازاریابی دیجیتال ترکیب بشود. جدا از این ما باید نیاز مخاطبان خود را شناسایی کنیم تا دقیقا بدانیم آن ها در گوگل دنبال چه هستند و با خدمات و محصولاتمان نیاز آن ها را رفع کنیم که در نهایت باعث درآمد زایی سایت ما می شود.

فروش اینترنتی

اگر شما هم دنبال پاسخ چنین سوالاتی هستید، پس دقیقا جای درستی آمده اید و با یک مقاله آموزش سئو جامع طرف هستید! مثلا از کلمه محتوا برای لینک دادن به یک مقاله دیگر در داخل سایت با موضوع آموزش تولید محتوای حرفهای اشاره کرد. در اینستاگرام با تولید محتوای جذاب و درج لوگو یا نام برند در گوشه ای محتوا به راحتی می توانید چشم کاربران را با برند خود درگیر کنید. شما میتوانید از راههای مختلف مثل ثبتنام افراد در وبسایتتان یا برای خرید محصولتان از آنها پست الکترونیکی بگیرید. اگر شعب مختلفی دارید برای هر کدام یک صفحه جداگانه در سایت ایجاد کنید و اطلاعات آنها را بنویسید. انواع آن را تعریف می کنیم و برای هر کدام نکات اصلی و مهم را به شما می گوییم. او روی مطالبی که آموزش می دهد تسلط دارد و به طوری مطالب را به شما یاد می دهد که نه تنها به سرعت آن ها را بفهمید بلکه از مطالب لذت نیز ببرید. اگر شما پست های تبلیغاتی را متصل به پروفایل خود نمایید، و در بخش پروفایل خود قابلیت (CTA) را بیافزایید، این قابلیت بعد از کلیک مخاطب شما بر روی پروفایل شما ظاهر خواهد شد و آنها نیز می توانند انتخاب کنند که بر روی آن کلیک کنند و این کار را انجام ندهند. Content was created by GSA Content Generator DEMO.

بهتر است که از الگوی کاری آنها تا حدی که در بودجه شما می گنجد، تبعیت کرده و شما نیز اقدام به تبلیغات کنید. الان حتما براتون سوال پیش میاد که اصلا کی خودتون کار سئو را انجام بدهید و چه موقع با یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو همکاری کنید. پس سئو این وسط چه می کند؟ اکثر کانال های بازاریابی دیجیتال قابلیت های به اشتراک گذاری را دارند که به مقالات اجازه می دهد تا به اشتراک گذاشته شود که این به ایجاد یک اثر چندگانه کمک می کند و ظرفیت فوق العاده ای برای بهبود نتایج فروش درپی دارد که این از مزایای دیجیتال مارکتینگ(بازاریابی دیجیتال) محسوب می شود. عدهای اصرار دارند که فروش تلفنی (Telesales) با بازاریابی تلفنی (Telemarketing) تفاوت دارد و تقریباً همان نکاتی را که دربارهی تفاوت فروش و بازاریابی وجود دارد، به عنوان تفاوت فروش تلفنی و بازاریابی تلفنی هم در نظر میگیرند. SEO مخفف Search Engine Optimization یا همان بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو است که هدف اصلی آن کسب جایگاه بهتر در نتایج گوگل است. سئو (SEO – Search Engine Optimization) یعنی ما نکاتی را در داخل و البته خارج سایت انجام دهیم تا بتوانیم در کلمات مرتبط با موضوع سایت خود، در رتبه های اول گوگل قرار بگیریم تا حجم زیادی از کاربران مورد نظرمان را جذب سایت کنیم.

البته در کلمات کلیدی سخت و پررقابت، آنچنان هم ارزان و رایگان نیست! کافیست که کلمات کلیدی اصلی سایت را در گوگل جستجو کرده و نام وب سایت هایی که در صفحه اول قرار می گیرند را یادداشت نمایید. ما باید به گوگل ثابت کنیم که سایت ما ارزش قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل را دارد. پس بازاریابی مستقیم با ایمیل مارکتینگ و سیستمهای ارتباط با مشتریان (CRM) ارتباط دارد و به نوعی پیش نیاز آنهاست. در حقیقت، میتوانید طی چند ساعت فقط بازاریابی ایمیل را برای کسبوکار خود تنظیم کنید. این یعنی حداقل 2 تریلیارد سرچ در سال فقط در گوگل انجام می شود! حقیقت این است که ترفندها، اصول و تکنیک های بهینه سازی سایت در زمینه سئو بر اساس الگوریتم های گوگل معمولا استخراج می شوند! وقتی شما عبارتی را در گوگل یا سایر موتورهای جستجو، سرچ می کنید، در همان لحظه یک الگوریتم شروع به کار میکند و طبق داده هایی که خودش دارد (اطلاعات سایت های شناخته شده توسط گوگل) بهترین نتیجه را به شما نمایش دهد. حالا که می دانید سئو چیست، قدم بعد باید بدانید که موتورهای جستجو مانند گوگل چگونه کار میکند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا