دسته‌بندی نشده

سایت رسمی محمد جانبلاغی

پیشنهادم شروع کردن از کتابهای جذاب تری مثل جایگاه سازی و چکش بصری و ادامه دادن با خوندن مدیریت استراتژیک برند، بازاریابی داده محور، طراحی کمپین تبلیغاتی،مدیریت تجربه مشتری، برنامه بازاریابی در یک روز و هر کتاب دیگهای که از جلدش خوشتون اومده. هر کار آنلاینی از یک کلمه کلیدی شروع می شود. 1- قبل از اقدام به تولید محتوا، بررسی کنید که مردم برای موضوع سایت شما چه کلمات کلیدی را در گوگل جستجو می کنند. این الگوریتم وبسایت هایی که استاندارهای موبایل را رعایت نمی کنند، از ایندکس گوگل خارج می سازد. قابل استناد: اعتبار بالای سایت خود را با استفاده از تحقیقات مستقل، نقل قول ها، لینک ها و نقد و بررسی ها به کاربران نشان دهید. دوره منتوری آموزش دیجیتال مارکتینگ توسط استاد بهزاد حسین عباسی در 80 ساعت (شامل 20 ساعت کوچینگ کسب و کار آنلاین و 60 ساعت دیجیتال مارکتینگ ) عملی و به صورت کاملا کاربردی و کارگاهی جهت افزایش سطح علمی و دریافت نتیجه در کلاس های حضوری برگزار می گردد. این کار میتواند به شکل آنلاین انجام شود یا در حالت بهتر، کدهای تخفیف به صورت چاپ شده و قابل لمس در بستهی ارسالی برای خریداران ارسال شود. در تصویر زیر مشاهده می کنید که وبسایت گوگل چگونه عنوان صفحه Adsense خود را نوشته و آن را با کلمه کلیدی درامد آنلاین (Make Money Online) آغاز کرده است.

آموزش دیجیتال مارکتینگ

جستجوی کلمات کلیدی فرایندیست که به شما کمک می کند تا از آنچه که کاربران در گوگل جستجو می کنند آگاه شده تا بدانید که تولید چه نوع محتوایی موجب رضایت آنها می شود. پاسخ جامعی به سوالات کاربران داده و مشکلات آنها در آن زمینه را حل کند. مشارکت کاربران را با استفاده از بروزرسانی های منظم، فرم کامنت یا ویجت های شبکه های اجتماعی بالا ببرید. دقت داشته باشید که از غلط های املایی و یا خطاهای واضح دوری کنید، چرا که این موارد موجب حواس پرتی کاربران می شود. نام سایت را در ابتدای عنوان قرار ندهید، چرا که عنوان صفحه بهتر است با اجزای مهم آن (کلمات کلیدی) آغاز گردد. سپس نوبت فروشندگانتان است که آنها را قانع و تبدیل به مشتری کنند. استراتژیهایی که به رشد کسب و کار شما و رقابت بهتر آن در بازار کمک خواهند کرد. برای اطمینان از رضایت کاربران در دستگاه های موبایل، گوگل در آپریل 2015 الگوریتم جدیدی را تحت عنوان Mobilegeddon معرفی کرد.

برای این کار یک نقشه سایت XML ایجاد کرده و آن را از طریق کنسول جستجو به موتورهای جستجو گوگل و بینگ معرفی کنید. در تصویر قبل که از صفحه گوگل برداشته شده است، استفاده درست از دیسکریپشن را مشاهده می کنید. نیازی به ذکر نام سایت در عنوان صفحه نیست، هر چند اگر آن را در عنوان صفحه قرار ندهید، گوگل معمولا به صورت اتوماتیک آن را در نتایج جستجو قرار می دهد. توضیحات صفحه را نهایتا محدود به 160 کاراکتر کنید. تبلیغات در اینستاگرام از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد و محدود به یک روش خاص نمی باشد. و یا به عبارت دیگر صاحب کسب و کار، از طریق ابزارهای بازاریابی دیجیتال اقدام به معرفی محصولش به مشتریان کرده و تلاش می کند فروش را افزایش دهد. تنها داشتن محتوای نوشته شده مطابق با اصول سئو کافی نیست و نیاز است که پارامترهای دیگری را نیز در نظر داشته باشید. تا همین لحظه آنان به اندازه کافی یک قدم جلوتر از شما بودهاند. الگوریتم های گوگل به این مسئله دقت می کنند که آیا شما بی دلیل از این محتوای تکراری در بخش دیگری از سایت خود استفاده می کنید و یا براساس اصول آموزش سئو از آن ها برای تولید یک محتوای جدید و جذاب استفاده می کنید.

سلام حیف نیست وفتی در این دوره کلا قراره روی گوگل و ابزارهای گوگل در دیجیتال مارکتینگ فوکس بشه جای Google Trends و Google Ads خالی باشه؟ اجباری نیست که همه ویژگی های فوق را داشته باشد، بلکه تنها ترکیبی از تعدادی از این ویژگی ها کافیست. بنابراین اگر بخواهیم بگوییم هدف از ایمیل مارکتینگ چیست باید گفت، هدف آن چیزی جز ترویج محصول یا خدمات یک کسب و کار و در نهایت حفظ و گسترش ارتباط با مشتریان با استفاده از ایمیل نیست. است. بازاریابی درونگرا، ربایشی، جاذبه ای Marketing Inbound یعنی بازاریابی و جذب مشتری از طریق تولید محتوای کاربر پسند که پاسخگوی نیازهای مخاطب باشد ودرنتیجه احتمال به اشتراک گذاری مطالب را خواهید داشت.سئو، ایمیل مارکتینگ، بازاریابی شبکه های اجتماعی و … • در گام پنجم، به کنترل فرایند از ابتدا میپردازیم و موارد اصلاحی را در قالب بازخورد در دل فرایند اعمال میکنیم. با این حال اگر نیاز به ذکر نام سایت در عنوان صفحه است، آن را حتما به انتهای عنوان صفحه منتقل کنید. Data was generated by GSA Content Generator Demoversion.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا