دسته‌بندی نشده

شروع کار با Wave و Taper در افتر افکت

با درک ابزاری که این نرم افزار ارائه می دهد ، انیمیشن در افتر افکت راحت تر است. اگر در تلاش برای تولید امواج ارگانیک یا محیط های شیک هستید ، احتمالاً به این دلیل است که با تمام قابلیت های موجود در دسترس شما نیست. هنگامی که کار به عنوان بخشی از برنامه را یاد گرفتید ، از آنچه می توانید ایجاد کنید شگفت زده خواهید شد. برای شروع کار با Wave و Taper در افتر افکت ادامه مقاله را مطالعه کنید.
https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

امروز ، شروع کار با Wave و Taper در افتر افکت که برای لایه های شکل در After Effects موجود است را پیش خواهیم برد. برای پیگیری کردن به پلاگین یا افزونه نیازی نخواهید داشت ، این بدان معناست که می توانید بلافاصله شروع به کار کنید. در این راهنما ما به شما نشان خواهیم داد:
چگونه موهای مواج برای شخصیت های خود ایجاد کنیم
نحوه متحرک سازی امواج و منحنی ها در افتر افکت
نحوه استفاده از ابزار سکته مغزی نوک تیز
این پرونده های رایگان پروژه را دنبال کنید
فراموش نکنید که این فایل های رایگان را بارگیری کنید تا بتوانید من را دنبال کنید!
این فایلهای رایگان را در اینجا بگیرید!

نحوه استفاده از Wave و Taper در افتر افکت

برای آزمایش برخی از این ابزارهای جدید ، شکل های اساسی را ترسیم می کنیم و انیمیشن های ساده ایجاد می کنیم. با پایین آوردن آنها ، به راحتی می توانید همین تکنیک ها را در خلاقیت های پیچیده تری به کار ببرید.
برای این مثال ، وانمود کنید که مشتری از شما خواسته است شخصیتی با موهای تکان داده شده در باد ایجاد کنید. مطمئناً ، ما می توانیم یک دم اسبی را با یک دنباله بکشیم و مسیر را متحرک کنیم و … اوه ، من فقط از فکر کردن در مورد آن خسته شده ام. یا … ما فقط می توانیم از ابزار جدید Stroke استفاده کنیم.
دم اسبی تهیه کنید
وقتی گروه محتوا انتخاب شود ، قلم خود را قاپ می زنم و یک دم اسبی ساده می کشم. + را بکشید تا دسته های Bezier گرفته شود تا شکل دلخواه خود را بگیرید. اطمینان حاصل کنید که عرض ضربه روی 100٪ تنظیم شده است. من می دانم که اکنون به نظر خنده دار می آید ، اما شما فقط منتظر هستید.

گروه را بچرخانید و Fill را حذف کنید تا فقط Stroke را ببینید. در گروه ضربه ، به پایین بچرخید و Taper را انتخاب کنید. در زیر آن Wave را مشاهده خواهید کرد که فقط در یک دقیقه به آن خواهیم رسید.
پوشش خط را به کلاهک گرد تغییر دهید تا انتهای سخت دم اسبی از بین برود. حالا به مخروطی برگردید و طول شروع را روی 60٪ و طول پایان را روی 40٪ قرار دهید. متوجه خواهید شد که اگر این اعداد را با هم همپوشانی کنید ، شکل شما به سرعت کوچک می شود. می توانید این موارد را مطابق میل خود تنظیم کنید ، اما بگذارید فعلاً به شماره های من پایبند باشیم.

همچنین می توانید عرض شروع و عرض پایان را مطابق میل خود تنظیم کنید. اکنون این دم اسبی هنوز کمی تیز به نظر می رسد و اینجاست که راحتی ما بازی می کند. با شروع 10٪ و پایان 30٪ ، دم اسبی من خیلی بهتر به نظر می رسد.

یک موج به دم اسبی اضافه کنید
اکنون زمان باز کردن تنظیمات موج ماست. مقدار این است که چند موج به سکته اضافه خواهیم کرد. وقتی تعداد را زیاد می کنم ، می توانید امواج را ببینید.

طول موج به طول موج ها خواهد بود. این اعداد را به بالا و پایین بکشید و شماره مناسب خود را پیدا کنید.
سرانجام ، ما به صحنه می آییم ، چیزی که باعث شکسته شدن حالت مواج حال می شود. در حالت منفی ، امواج از سر دور می شوند. مثبت ، آنها در سر موج می زنند. بنابراین بیایید در ابتدای جدول زمانی خود یک کلید تنظیم کنیم ، مرحله را به هر جهتی که می خواهیم حرکت دهیم و در پایان یک کلید اضافه کنیم. حالا ما آینه را پیش نمایش می کنیم!

اکنون که کیت انیمیشن را در اختیار دارید ، می توانید با اصطلاحات خاص () کلاهبرداری کنید ، عرض خط یا مکان خود را تنظیم کنید و جزئیات محیطی را اضافه کنید تا واقعاً ظاهر را بفروشید.
چقدر راحت بود؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا