دسته‌بندی نشده

صفر تا صد آموزش دیجیتال مارکتینگ (دوره عملی)+ همایش های برگزار شده دیجیتال مارکتینگ

برای درک بهتر مفهوم و اصول بازاریابی و کاربست مفاهیم در عمل، یک بازاریاب باید با مفاهیم و اصول بازاریابی آشنا باشد. در حالی که فیس بوک گزینههای مختلفی برای تبلیغات ارائه میدهد، تنها تعداد معدودی میتوانند شامل تبلیغات اینستاگرام به عنوان گزینه مناسب باشند. اینستاگرام دارای پلتفرم تحلیلی عمیق مانند تجزیه و تحلیل فیس بوک نیست. فیس بوک نیز به شما این امکان را میدهد تا بین وب سایت و یک برنامه، یکی را برگزینید. برای به حداکثر رساندن انتشار آگهی مطلوب، فیس بوک توصیه میکند از تصاویر با اندازه ۶۰۰x 600 پیکسل برای تبلیغات در قالب مربع، ۶۰۰ ۳۱۵x پیکسل برای تبلیغات منظره و ۶۰۰ ۷۵۰x پیکسل برای تبلیغات عمودی استفاده کنید. این کار میتواند به شکل آنلاین انجام شود یا در حالت بهتر، کدهای تخفیف به صورت چاپ شده و قابل لمس در بستهی ارسالی برای خریداران ارسال شود. کلیه مدل های مرکز جامع بازاریابی و فروش به صورت کاربردی و اجرایی بوده و دارای پشتوانه علمی و تحقیقاتی می باشند.

آموزش بازاریابی

This has been generated by GSA Content Generator Demoversion!

در این آموزش در مورد ربات های اینستاگرام (فالو آنفالو) صحبت نمیکنیم بدلیل اینکه تمامی ربات های موجود در ایران درست طراحی نشده اند به همین دلیل باعث شادوبنمیشوند . سئو بهترین و درست ترین راه برای کسب ترافیک از موتورهای جستجویی مثل گوگل است. در قسمت بیوگرافی، شما می توانید توضیحاتی راجع به کسب و کارتان به افراد دیگر ارائه کنید و درست زیر این قسمت یک بخش وجود دارد که در آن می توانید لینکی را که متعلق به سایت یا کانال یا هر صفحه بیرون از اینستاگرام متعلق به برندتان است قرار دهید. به طوری که وقتی شما پست های زیادی را لایک می کنید، اعلان این لایک به کاربر ارسال شده و کاربر با دیدن این اعلان مشتاق می شود صفحه تان را باز کرده و ببیند. اینترنت و ابزار های وابسته به آن موجب شده که فرایند سیستماتیک و به هم پیوسته ای به نام دیجیتال مارکتینگ به وجود آید.

دیجیتال مارکتینگ چگونه به درآمدزایی ما کمک می کند؟ بطور قطع می توان گفت که هیچ شرکت یا سایتی وجود ندارد که نتواند در زمینه تولید محتوای مرتبط با کار خود فعالیت کند؛ زیرا اگر واقعا هیچ اطلاعات و موضوعاتی پیرامون زمینه کاری شما وجود ندارد چگونه می تواند برای شما درآمدزایی داشته باشد؟ هرچند کسب سود از تولید کالا و خدمات میتواند ارزش باشد و واقعاً هم هست، اما ارزش از دید فروشندگان تنها به سود محدود نخواهد شد. بازاریابان برخلاف گذشته، باید تأثیر هر یک از تصمیمات و برنامهها را بر سود شرکت شرح دهند. در مقابل هر خریدار جدید که به وسیله مشتریان قدیمی به شما معرفی میشود، مبلغی از سود را به آنان بدهید تا با هزینهای اندک و کاملا موثر، برای شما تبلیغ شود. با کمک یاداشت، صحبتها را برنامه ریزی کنید. پس از انتخاب اینستاگرام به عنوان مکان خود، از شما میخواهند بودجه و برنامه تبلیغ را تعیین نمایید. باعث میشود بعد از گذشت مدتی و ثبت چند خرید اول، افزایش فروش اینترنتی را به صورت تصاعدی تجربه کنید.

قبل از آنکه اولین مشتری را به سایت خود دعوت کنید، سایت شما باید کامل شده باشد، یعنی فرایند خرید به صورت کامل انجام شود، تمام لینکها به درستی کار کنند. که به صورت خلاصه سرفصل های دوره اموزش دیجیتال مارکتینگ رو در زیر ببینید. به همین دلیل است که می گوییم اینستاگرام مارکتینگ در ایران می تواند برند شما را چندین پله جلوتر بیاندازد. بهتر است تصاویری بسازید که اطلاعات جالبی را در اختیار مخاطبان شما قرار دهد یا مارک تجاری خود را به روشی جدید و منحصر به فرد به نمایش بگذارد. اصول نوشتن یک بیو تجاری بسیار ساده است و سعی کنید در کنار عنوان برند، حتما شعار و حیطه فعالیت تان را ذکر کنید. از این رو بازاریابی در اینستاگرام مقوله ای پر توجه و بسیار مهم قلمداد می شود که برندهای مختلف آن را از دست نمی دهند. عکس ­ها و ویدیوهایی که محصولات مربوط با موقعیت جغرافیایی خاصی را تبلیغ می­ کنند، معمولا توسط ساکنین همان نواحی با اقبال روبرو می شوند و این فرآیند سبب می ­شود دنبال کنندگان صفحه­ شما، اعتماد بیشتری به آن پیدا کرده و حس بهتری نسبت به عکس­ ها و ویدیوهای شما پیدا کنند. در نظر گرفت. خدمات این ویژگیها را دارند: ناملموس، غیرقابل ذخیرهاند و نمیتوان آن را از تولیدکننده جدا کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا