دسته‌بندی نشده

معرفی فضای کار اتوکد

در این مقاله آموزش اتوکد را اعلان می کند. خصوصاً در معرفی محیط کار نرم افزار. با استفاده از آموزش ساده اتوکد قادر خواهید بود به راحتی بر این نرم افزار مسلط شوید.

تیم مهندسی Autodesk گاهی اوقات از بازخورد آموزش ساده اتوکد AutoCAD و AutoCAD LT برای دریافت درخواست های بازیابی فضاهای کلاسیک استفاده می کند. این درخواست ها توسط افرادی صورت می گیرد که احساس می کنند این فیلم فضای زیادی را اشغال می کند یا افرادی که فقط آن را دوست ندارند. این ایمیل های اخیر مرا ترغیب کرده است که نکاتی را در این هفته بنویسم.

اول ، افشای کامل: من یک صفحه کلید کلینگون هستم. اعتراف می کنم ، احساس خوبی دارم بنابراین هنگامی که من در حال کار بر روی یک پروژه در اطراف خانه هستم ، با استفاده از CTRL + 0 برای پاک کردن رابط کاربر ، یک دست خود را به صفحه کلید می کشیم و دست دیگر را برای بازی های صنعتی روی ماوس قرار می دهم ، من آماده حذف طرح هستم.

اما باید اعتراف کنم که آموزش ساده اتوکد – معمار – آرایه خوبی دارد. او فیلم را فراتر از شناخت ، شخصی سازی کرد. هر برگه یک مرحله از مراحل کار است. تقریباً تمام ابزارهای سفارشی AutoLISP یا درایورها. هیچ عنصر استفاده نشده ای روی صفحه وجود ندارد.

این یکی از بهترین موارد در مورد اتوکد است. شما می توانید هر آنچه می خواهید انجام دهید! بیشتر اوقات

بنابراین این ممکن است چیزی باشد که شما نمی خواهید ببینید …

اتوکد رابط کاربر مطابق با آموزش ساده اتوکد ، اجزای UI بیش از حد بارگیری می شوند. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

اول ، رابط کاربری اتوکد

آموزش سریع اتوکد نحوه بستن فیلم و ایجاد حداقل فضای کار را نشان می دهد:

منطقه عملکرد ورودی بسته است

وارد منوی 1 شوید

روی Tools> Toolbar> AutoCAD> Layer کلیک کنید

روی Tools> Toolbar> AutoCAD> Properties کلیک کنید

شاید هرچه می خواهید بیشتر در آموزش سریع اتوکد اضافه کنید

نوار ابزار را در بالای قسمت طراحی لنگر دهید

وارد نوار منو 0 شوید

روی دکمه Work Environment کلیک کنید و جریان را ذخیره کنید. .. به آن “حداقل” نام یا رابط خودکار اتوکد بدهید: تنظیمات فضای کاری. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

اکنون می توانید با استفاده از همان دکمه به راحتی بین فضاهای کاری جابجا شوید. حتی می توانید چندین تکلیف را برای انواع مختلف پروژه ذخیره کنید.

درخواست اتوکد UI در آموزش سریع اتوکد

اگر یک عنصر رابط کاربری بیش از انجام کاری انجام دهد ، ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که بگویید “متاسفم ، باید شما را ترک کنم”.

از Viewcube استفاده نمی کنید؟ NAVVCUBEDISPLAY 0 را وارد کنید

از نوار پیمایش در زیر Viewcube استفاده نمی کنید؟ برای نمایش 0 وارد نوار پیمایش شوید

دکمه بیکار در نوار وضعیت در گوشه پایین سمت راست چیست؟ برای بستن موارد مورد نیاز ، روی منوی شخصی شده در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

اتوکد UI: منو را سفارشی کنید. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

آیا باید دکمه های بیشتری را در نوار ابزار دسترسی سریع آموزش سریع اتوکد در گوشه بالا سمت راست نشان دهید؟ روی دکمه منوی کشویی سمت راست نوار ابزار کلیک کرده و موارد دلخواه خود را انتخاب کنید.

اتوکد UI: دسترسی سریع به نوار ابزار. نکاتی برای روز سه شنبه با دیتر.

برای دسترسی به سایر م interfaceلفه های رابط ، کادر گفتگوی Options را باز کرده و روی تب View کلیک کنید. البته می توانید دکمه های نوار ابزار و برگه های فیلم را نیز تغییر دهید ، اما ما آنها را در مقاله بعدی ذخیره خواهیم کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا