دسته‌بندی نشده

نحوه افزودن پس زمینه سفید در فتوشاپ

اگر به عکاسی آتلیه ای مشغول هستید و به آموزش ادیت عکس آتلیه ای میپردازید، به عنوان یک عکاس عروسی دلایل زیادی برای یادگیری نحوه افزودن پس زمینه سفید در فتوشاپ وجود دارد. دراین مقاله از سری مفالات آموزش ادیت عکس  ما در مورد اینکه چرا شما باید یک پس زمینه سفید اضافه کنید و مراحل لازم برای انجام این کار بحث خواهیم کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید.

نحوه افزودن پس زمینه سفید در فتوشاپ

در این قسمت از آموزش ادیت عکس   ، ما در ویرایش عکس عروسی برای عکاسان حرفه ای تخصص داریم. اگرچه ما به عبارت “آنچه را که به بهترین وجه انجام می دهید انجام دهیم و مابقی موارد را به خارج از کشور واگذار کنیم” معتقدیم ، اما می دانیم که دانستن آنچه در فرآیندهای پس از تولید دخیل است برای شما چقدر مهم است.

این شامل درک جزئیات پشت جلوه های خاص ، مانند نحوه سفید کردن زمینه ، افزودن دانه و موارد دیگر در فتوشاپ است.

آموزش ادیت عکس   Adobe Photoshop به شما امکان می دهد جلوه های مختلفی را به عکس عروسی خود اضافه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از فتوشاپ ، به وبلاگ ما مراجعه کنید ، جایی که ما مقالاتی در مورد موضوعات مختلف داریم که ممکن است لازم باشد در مورد روند کار پس از عروسی خود بدانید.
یکی از دلایلی که می توانید پس زمینه سفید را در فتوشاپ اضافه کنید ، رفع حواس پرتی است. حذف حواس پرتی از عکس های شما به ایجاد عکس قویتر کمک می کند. همچنین باعث می شود مشتری های شما بهترین جلوه خود را داشته باشند ، به همین دلیل در وهله اول شما را استخدام کردند. علاوه بر این ، از بین بردن حواس پرتی به تمرکز بر روی مشتری شما کمک می کند (و آنها مهمترین قسمت تصویر هستند).

مشکلات رنگ را پس از افزودن پس زمینه سفید در فتوشاپ برطرف کنید

در راستای آموزش ادیت عکس  دلیل دوم برای افزودن پس زمینه سفید در فتوشاپ رفع مشکلات رنگ است. برخی از مسائل مربوط به رنگ ممکن است در عکاسی شما وجود داشته باشد. یک مسئله اساسی این است که شما در مکان خود پس زمینه سفید داشته باشید. در عکس های گذشته خود احتمالاً به این مسئله برخورد کرده اید.

وقتی تصاویر را روی زمینه سفید می گرفتید و به تصاویر نگاه می کردید ، متوجه می شوید که تصویر درست نیست. دقیقاً چرا این است؟ دلایل مختلفی وجود دارد:

پس زمینه سفید دیگر سفید به نظر نمی رسد

موضوع شما (مشتریان) خیلی روشن است
هر یک از این سناریوها باعث ایجاد مشکلات ناخواسته در تصویر شما می شود. متناوباً ، مضامین تأثیر تصویر را کاهش می دهد.

برای عناصر طراحی استفاده کنید

برای آموزش ادیت عکس  شما به عنوان یک عکاس لزوماً یک طراح نیستید. اما ، شما برای ارتقا تجارت عکاسی عروسی خود به عناصر طراحی احتیاج دارید. هنگامی که می خواهید تغییرات کوچکی در آرم ، وب سایت یا سایر گرافیک های خود ایجاد کنید ، ممکن است توانایی ایجاد یک پس زمینه سفید خالص را داشته باشید.

به همین دلیل ما گامهایی را برای کمک به شما در افزودن پس زمینه سفید به عکسهای فتوشاپ آماده کرده ایم.

با این حال ، مهم است که در مورد آنچه باید از تصویر حذف کنید و تأثیر آن بر روی مسائل مهم است. اگر در حال ایجاد زمینه سفید برای تصویر خود هستید ، اما بخشی از عروس یا داماد شما را قطع می کند ، بهتر است به فکر راه حل دیگری برای این تصویر باشید (مانند تاری یا تدبیر برای کمک به حواس پرتی).

مراحل نحوه افزودن پس زمینه سفید در فتوشاپ را دنبال کنید

اگرچه تسلط بر فتوشاپ ممکن است زمان بر باشد ، ایجاد پس زمینه سفید ساده است. ما این فرآیند را در هشت مرحله ساده توصیف کردیم. برخلاف حذف پس زمینه سفید در فتوشاپ ، که دشوار است ، به سادگی آن را اضافه کنید.

در اینجا روند ایجاد پس زمینه سفید فتوشاپ وجود دارد:

1. تصویر را باز کنید
اولین گامی که باید بردارید این است که فتوشاپ پس زمینه را سفید کند ، باز کردن تصویر است. برای انجام این کار این مراحل را دنبال کنید:

روی “File” کلیک کنید ، سپس “Open” را از فهرست بالا انتخاب کنید.
فایل تصویر را انتخاب کنید. تصویر شما برای آماده سازی در صورت لزوم ، روی صفحه آماده نشان داده می شود.
2. لایه را کپی کنید
مرحله بعدی کپی کردن لایه است. لایه ها در فتوشاپ چیست؟

طبق ادوبی:

“لایه های فتوشاپ مانند ورقه های استات انباشته شده هستند. شما می توانید از طریق مناطق شفاف یک لایه به لایه های زیر پی ببرید. شما یک لایه را برای قرار دادن محتویات روی لایه حرکت می دهید ، مانند کشیدن یک ورق استات به داخل یک شمع. همچنین می توانید تیرگی لایه برای شفاف سازی محتوا. تا حدی. ”

برای کپی کردن لایه ، این مراحل را دنبال کنید:

پنجره “لایه ها” را باز کنید.
لایه را به دکمه “جدید” در پانل “لایه ها” بکشید تا یک نسخه تکراری ایجاد کنید.
لایه را مطابق قرارداد نامگذاری فعلی تغییر نام دهید. برای هر عکاس متفاوت خواهد بود. حفظ قراردادهای نامگذاری یکسان مهم است تا بتوانید سازمان و ثبات خود را حفظ کنید.

آموزش ادیت عکس  در این قسمت به پایان میرسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا