دسته‌بندی نشده

چه محصولی را برای فروش اینترنتی انتخاب کنیم؟

90% کسب و کارهای B2C شبکه های اجتماعی را به عنوان مؤثرترین تاکتیک بازاریابی دیجیتال اعلام کردهاند. از طریق وب سرویسهای فروش اینترنتی امتیاز و اعتبار در لحظه صدور صورتحساب برای اعضای باشگاه مشتریان بر حسب سیاستهای وفاداری محاسبه شده و مشتری نیز می تواند به صورت آنلاین وجه صورتحساب خود را با استفاده از اعتبار وفاداری پرداخت کند. دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت هایی که جهت تبلیغ محصولات و خدمات با استفاده از ابزارهای دیجیتالی صورت میگیرد گفته می شود. خرید و فروش الکترونیک را میتوان “خرید و فروش به وسیله ابزارهای الکترونیکی” تعریف کرد(حسنقلی پور و اکبری، 1381). خرید و فروش اینترنتی وقتی موفق میشود که فروشندگان، بتوانند نسبت به روش سنتی، منافع اقتصادی بیشتری را برای مشتریان ایجاد کنند. به این دلیل که به سرعت به دستش میرسد، میتوانید از مشتری بازخورد بگیرید، میزان فروش شما را افزایش میدهد و روی تمام گوشیها هم قابل مشاهده است. پس از سه بار پیگیری از طریق نامه الکترونیکی و تلفن، در مجموع 58 پرسشنامه نهایی قابل استفاده برگشت داده شد. از طرفی اطلاعات مشتری مانند سوابق خرید و فاکتورهای صادر شده قبلی از طریق سایت قابل نمایش به مشتری خواهد بود. اکنون با ایجاد فروشگاه های اینترنتی مشتریان به راحتی به کالاها با قیمت مناسب دسترسی دارند، تا جای ممکن به سوالاتشان از طریق تیم پشتیبانی و نقد و بررسی سایت و یا از راه های دیگر پاسخ داده می شود. Post has been created by GSA Content Generator Demoversion!

فروش اینترنتی

فروشگاه تهران کالا جهت حمایت از مشتریان ثابت خود بخشی را به عنوان امتیاز و اعتبار خرید در نظر گرفته است به گونه ای که در صورت خرید محصول مبلغی از خرید به صورت امتیاز به مشتری برگشت داده می شود و به ازای هر خرید مشتریان امتیازی دریافت می کنند که در خرید بعدی از فاکتور کسر می شود. علت این مسئله را هم باید در نخستین کسانی جست که این اصطلاح و تعبیرهای همخانوادهی آن را بهکار بردهاند. بازاریابان به دنبال افزودن ارزشهایی به کالا هستند که بتوانند بهواسطه آن از رقبا پیشی بگیرند. در برابر این رویکرد، بازاریابان باید به افشای بیشتر اطلاعات بپردازند و به عبارتی ضدیت با این رویکرد جز خشم مشتریان و از دست دادن آنها نتیجهای ندارد و دیر یا زود اطلاعات منتشر خواهد شد. با بررسی مطالعات انجام شده در حوزه شناسایی موانع توسعه فروش اینترنتی در ایران، چند نکته مشخص می شود: اولاً عمده تحقیقات مرتبط به موانع توسعه تجارت الکترونیکی و نه صرفاً فروش اینترنتی پرداختهاند؛ ثانیاً تقریباً در همه تحقیقات داخلی قبلی از الگوهای غربی استفاده شده و چارچوب موانع احتمالی بر اساس پژوهشهای خارجی از قبل مشخص شده و از طریق پرسشنامه فقط وجود یا عدم و میزان موانع پیش بینی شده بررسی شده است.

اینستاگرام مارکتینگ

13- کد نمایندگی ایران خودرو که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، باید با آدرس و کد پستی متقاضی «در یک استان» باشد. این کد را در قسمت مربوطه وارد کرده تا مطابق تصویر زیر، به صفحه «ثبت نهایی اطلاعات» منتقل شوید. Pinterest، Instagram و به تازگی Vine، همه آنها به شما این امکان را میدهد که رویکردی کمی متفاوت در تعامل با مشتریان داشته باشید. پس حتی با ربات هم بدون محتوای خوب نمیتونید فروشی داشته باشین و صرفا تعداد فالوور های شما بالا میرود. دروغ نگویید. این مورد ممکن است واضح به نظر برسد، اما بسیاری از افرادی که می خواهند بدانند چطور فروش آنلاین داشته باشند دچار اشتباه فروشی محصولات خود می شوند. به Alt Tagها به چشم لیبل های روی یک آیتم در یک لباس فروشی نگاه کنید. چرا که حتی اگر غذای یک رستوران خوشمزه باشد، احتمال این که از این رستوران خرید کنید در صورتی که منوی آن ها ضعیف نوشته شده باشد و عکس های روی بیلبورد بیرون رستوران ظاهر بدی داشته باشند، خیلی کم است.

به صورت ساده این شیوه به این صورت کار می کند: شما لیستی از محصولاتی که فرد Dropshipکننده ای که با آن ارتباط برقرار کرده اید دارد را ایجاد می کنید، یک مشتری سفارشی را روی سایت شما ثبت کرده و مبلغ آن را پرداخت می کند، سفارش به تامین کننده مورد نظر داده می شود و وی محصول را به صورت مستقیم به مشتری می رساند. ترفندهای جذب مشتری که خود ما نیز از آن ها استفاده می کنیم و شما هم می توانید شروع به بهره بردن از آن ها کنید. همیشه از ابعاد مشابه برای عکس ها استفاده کنید. بعضی افراد به صورت ذاتی مهارتهای گفتگوی مؤثر و مذاکره موفق را در خون خود دارند و از آنها در فروش استفاده میکنند، بعضی دیگر به صورت تجربی و در محیط کار آنها را فرا میگیرند و عدهی دیگری نیز باید آنها را به صورت علمی بررسی کنند تا یادگیری برای آنها اتفاق بیافتد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا