دسته‌بندی نشده

چه چیزی در اینستاگرام بفروشیم؟

بنابراین چگونه یک influencer مناسب پیدا کرده و یک کمپین بازاریابی تاثیر گذار موفق ایجاد کنید؟ اینگونه میتوان با طراحی گرافیکی مناسب مخاطبان را مجذوب به خود کرد. یعنی ما با ابزار دیجیتال مانند سایت یک محصول را به صورت آنلاین بازاریابی کنیم و بتوانیم آن را بفروشیم. حوزه فروش محصول از جمله فروش کیف و کفش زنانه، حوزه آموزش همانند آموزش اینستاگرام، آموزش دروس کنکور، آموزش فروش، حوزه مشاوره، حوزه های خدماتی همانند ساخت شماره مجازی برای دیگران، و خیلی از حوزه های دیگر جزو موارد پولساز در اینستاگرام میباشد. به نوعی هرچی بازار هدف شما بزرگتر باشد بیشتر در دید هستید و احتمال اینکه فروش بالایی را هم داشته باشید وجود دارد اما باید به این موضوع هم توجه کنید اگر کاربران دوست باشن میتوانید فروش خوبی را تجربه کنید. یک تصور اشتباه در مورد انواع روش های بازاریابی دیجیتال وجود دارد که این است : ارزان بودن، مهمترین مزیت آنهاست. ابزارهایی مانند Analytics وجود دارد که شرکت گوگل ارائه کرده و به کمک آن میتوان تمام جزئیات بازدیدهای سایت و رفتار بازدیدکننده را تحلیل کرد. یعنی اگه من سر محل بقالی دارم و میخوام فروشم رو بالا ببرم باید با مشتریان بالقوه و بالفعلم رابطه بسازم و بعد از ساخت رابطه کیفیت اون رو با رفتار و کردار و گفتارم بالا ببرم.

فروش با اینستاگرام

اگه میخوام انگیجمنت پیجم رو بالا ببرم باید چکار کنم؟ اگه میخوام فروشم رو زیاد کنم باید چکار کنم؟ تبصره: اگه کسی این اصول رو درست درک بکنه میتونه تو تمام شبکههای اجتماعی استفاده کنه. اگه بخوایم بحث رو کمی مبناییتر شروع کنیم باید بگیم همه چیز تو شبکههای اجتماعی و اینستاگرام رابطس. پس اولین نکته ای که باید به اون توجه کنیم و میتونم به جرات بگم، اول و آخر تمام تکنیکهای فروش تو اینستاگرام و شبکههای اجتماعیه؛ رابطس! و در نهایت آخرین نکته مهم که در بخش آموزش فروش در اینستاگرام به شما توضیح میدهم، بحث بازاریابی محتواست. اینفلوئنسرها به دلیل توانایی خود در تبلیغ محصولات به روشی که قانع کننده و بدون تحمیل باشد شناخته شدهاند. وقتی کلیدواژهها و عبارات سئو شده را با استراتژی مشخص در صفحات خود به کار میبرید، باید به خاطر داشته باشید که از بهینهسازی بیش از اندازه خودداری کنید. دریافت اظهار نظر از کاربران بسیار هیجان انگیز و دلگرم کننده است، اما ممکن است برخی از نظرات در تعارض با ارزشهای برند باشد یا مخاطبان شما را اذیت کند. البته ممکن است به جای یک کشور، چند کشور را مدنظر داشته باشید. Post was generated by GSA Content Generator Demoversion.

آموزش بازاریابی

حال اگر شما در این حوزه فعالیت دارید یعنی کاربران به شما اعتماد کامل دارند و اگر بلاگری را به بهترین شکل ممکن اجرا کنید میتوانید موفقیت زیادی را کسب کنید و در درآمد شما هم تاثیر مستقیم دارد. Banner Advertising پیشتر طرفداران زیادی داشت اما در سال های اخیر مثل گذشته پر رونق نیست و کسب و کارهای کمتری برای دیده شدن از آن استفاده میکنند. رسانه های اجتماعی مدام در حال تحول هستند و اینستاگرام نیز از این قاعده مستثنی نیست. عموما چیزی که زیاد میبینم و حتما شما هم دیدید؛ افرادی که تو ایجاد رابطه قوی هستن، به قول خودمون خونگرم هستن، افراد اجتماعی هستن خیلی بهتر از افراد گوشهگیر و منزوی فعالیتهای تجاری انجام میدن. در این نوع تبلیغات شما به افرادی که کار تبلیغات گسترده انجام میدهند پیام میدهید و این افراد لیست تمامی پیج ها برای تبلیغات را دارند و شما با توجه به بودجه مورد نظر خود میتوانید تبلیغات خوبی را انجام دهید. کسب و کارها برای داشتن ارتباط با مشتریان فعلی خود و مشتریان بالقوه از کانال های دیجیتالی مثل موتورهای جستجو، رسانه های اجتماعی، ایمیل و وب سایت ها استفاده می کنند.

اینستاگرام مارکتینگ

امسال نیز سئو به عنوان پردرآمد ترین شغل دنیا به حساب می آید که در بخش دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند و تمامی کسب و کارهای خرد و درشت در این زمینه خواسته و ناخواسته وابسته به سئو هستند. پیج هایی در اینستاگرام هستند که در زمینه سرگرمی فعالیت میکنند و تعداد فالوور بسیار بالایی راهم دارند. راهبرد دیگری که بیمارستانهای پیشرو در زمینه گردشگری سلامت به کار میگیرند، نمایش تعداد و صلاحیت متخصصان بهداشت در صفحات اینترنتی بوده و این عامل بهتنهایی در افزایش مسافران پزشکی بهویژه مسافران کشورهای غربی تاثیر بسزایی داشته است. موضوعاتی همانند میزان فالوور شما، دانش شما در زمینه مورد نظر، قیمت محصولاتتون، نوع خدماتتون، میزان تبدیل کاربران، میزان درگیری کاربران با پیج شما و خیلی از موارد دیگر. البته سعی کنید برای تست با بودجه کم شروع کنید و سپس در اقدام بعدی تبلیغات سنگین را انجام دهید که بازخورد خوبی را بگیرید. پیج های بسیاری هستند که در اینستاگرام درآمد میلیاردی و نجومی را دارند حتی با فالوور کم این یعنی همه چیز به نوع دانش شما و فعالیت شما در اینستاگرام مرتبط هست.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا