دسته‌بندی نشده

کتاب «آموزش صفر تا صد دیجیتال مارکتینگ» – میهن لرن

یکی از بازاریابیهایی که هنوز در ایران به طور کامل شکل نگرفته است بازاریابی وابسته یا همکاری در فروش است. وب سایت آمازون بزرگترین وب سایت جهان در حوزه همکاری در فروش است. در تعریف صفحه فرود یا لندینگ پیج به زبان خودمانی می توان گفت: به صفحهای گویند که به معرفی یک چیز مشخص میپردازد و در انتهای آن صفحه افراد را ترغیب به یک اقدام یا Call To Action میکند. عموماً برای رسیدن به این منظور معمولاً یک آهن ربا تهیه میشود. اگر به صندوق ورودی ایمیل خود نگاه کنید، ایمیل های تبلیغاتی سایت های بزرگ مثل دیجی کالا را خواهید دید. برای این کار شما به شرکت تبلیغکننده در ازای هر کلیکی که بر روی لینک سایت شما میشود پول پرداخت خواهید کرد. حالتهایی را دارند که میتوانید تبلیغ خود را به آنها بدهید و در ازای هر کلیکی که بر روی آن می شود، متقابلاً هزینهای از حساب شما کسر میشود. Article has been created by GSA Content Generator DEMO.

آهن ربا میتواند یک فایل رایگان ارزشمند باشد.

در واقع این وب سایتها با توجه به کلمات کلیدی که شما جستجو کردهاید، بابت هر کلیکی که روی آنها شود، به گوگل پول پرداخت میکنند. در واقع ایمیل مارکتینگ یعنی اینکه افراد وارد وب سایت شما شده و با رغبت ایمیل خود را به شما بدهند. سئو در تعریف بسیار ساده: یعنی وب سایت شما از نظر گوگل خوب باشد! احساس اینکه در تصمیمهای کسب و کاری همراه شما هستند. اما در این مقاله علاوه بر اینکه به چند دلیل مهم برای مطالعه کتاب اشاره کرده ایم، بهترین کتاب های آموزش دیجیتال مارکتینگ را نیز به شما معرفی خواهیم کرد تا با مطالعه این کتاب ها بتوانید به یک بازاریاب حرفه ایتبدیل شوید. بهتر است برای ایجاد محتوای مناسب وقت بگذارید، بخاطر اینکه مشتریان شما را خوشحال و فعال میکند. نیز از طریق تولید محتوای پیوسته و ارزشمند از نظر مخاطبانشان! ما برای شروع کارمان یک قلعه و مقر اصلی داریم، که از طریق تولید محتوای پیوسته و ارزشمند به جذب مخاطبان میپردازد. آهن ربا میتواند یک فایل رایگان ارزشمند باشد. بهینهسازی موتور جستجو (به انگلیسی: Search engine optimization)، به اختصار سئو (به انگلیسی: SEO)، یک روند مناسب برای بهبود دید یک وب سایت یا یک صفحه وب در یک موتور جستجوی طبیعی و یا الگوریتمی است.

1. طراحی یک وبسایت خود جهت جذب مشتری بسیار اهمیت دارد زیرا وبسایت به نوعی می تواند زبان گویای شما برای فرد باشد. ۱. ما همیشه مطمئن میشیم که قبل از آماده کردن یک دوره، تمام منابع موجود پیرامون موضوع رو بررسی میکنیم. آنها با جایگزین کردن فلاپی دیسکهای تبلیغی به جای مجلات و بروشورهای تبلیغی، به مشتریان خود امکان یک رانندگی مجازی قبل از خرید محصول را دادند و همچنین به صورت پویا امکانات و خدمات اتومبیل را به نمایش گذاشتند. تولید محتوا بر اساس پرسونای مخاطب و از روی نقشه محتوا صورت میگیرد. کانتنت مارکتینگ یا بازاریابی محتوا یک پروسه طولانی است. در انتهای صفحه یک دکمه با عنوان دانلود فیلم ده راز طلایی بازاریابی اینترنتی گذاشته شده است. به عنوان مثال آیا عملیات فروش محصول بایستی توسط عمده فروشان انجام گردد یا خرده فروشان؟ شماره تلفن شرکتی که به شکلی مشخص با تقبل پرداخت هزینه مکالمه مخاطب (toll – tree) به نمایش درآمده و سایر تماسهای اطلاعاتی باعث میگردد که مشتریان سراسر جهان بیشتر ترغیب شوند و دست به خرید بزنند. بنابراین بخش جذب دیجیتال مارکتینگ باید مهارتهایی را کسب کند تا بتواند افراد را از رسانههای اجتماعی شما در حدی ترغیب کند که حاضر باشند وارد سایتتان شوند.

افراد برای دریافت فیلم ابتدا باید ایمیل خود را ارسال کنند تا اجازه دانلود فیلم را داشته باشند. انگیزه ای که در افراد برای انتقال این پیام ایجاد میکنید رمز موفقیت کمپین شما خواهد بود. اگر اکثر پستهای شما را تصاویر تشکیل میدهند، بهتر است ویدیوهایی نیز منتشر کنید که باعث افزایش نرخ تعامل میشوند. حتماً شما زمانی که در گوگل سرچ کردهاید، گزینههایی را دیدهاید که در کنار آنها یک جعبه سبز رنگ با کلمه Ad وجود دارد. ایمیل مارکتینگ یک کانال ارتباطی منعطف، موثر و کارآمد برای بازاریابی در فضای آنلاین است. وقتی مارکتینگ را مطالعه میکنیم، اولین رویکردی که به لحاظ دانشگاهی با آن مواجهه میشویم رویکرد تولید محور به آن است. توصیه می کنیم ویدیو کارگاه آموزش لینک بیلدینگ وبمسترسلام که مدرس آن آقای اسماعیل نورمحمدی است را از این لینک دانلود و مشاهده نمایید نمایید. با تولید محتوا در زمینهی مشخصی سعی میکنیم افراد علاقمند را به مخاطبین خود تبدیل کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا