دسته‌بندی نشده

یادگیری سئو مبتدی تا پیشرفته [رایگان] – پونه مدیا

اینستاگرام تا جایی رشد کرده است که اکثر کسب و کارهای ایران و جهان، از آن به عنوان شبکه اجتماعی شماره یک برای بازاریابی محصولات و خدمات خود استفاده می کنند. برای بخش بعدی سال این کسب و کارها به ارتقا رابطه با مشتریان خود خواهند پرداخت چون می خواهند بدانند دنبال کنندگان چرا آنها را دنبال میکنند. از کجا مطمئن باشد که شما پس از پرداخت، جنس را برای او ارسال میکنید؟ الیزه در ابتدا از متد داستان پردازی فصلی فقط برای استوریهای اینستاگرامش استفاده کرد. لوکیشن، هشتگ و منشن استیکرهایی هستند که دیدهشدن استوریهای شما را تضمین خواهند کرد. من به شما میگویم همین سوال ها را با چند نفر دیگر امتحان کنید بعنوان یک تحقیق. مثلا از کلمه محتوا برای لینک دادن به یک مقاله دیگر در داخل سایت با موضوع آموزش تولید محتوای حرفهای اشاره کرد. الیزه به این نتیجه رسیده است که این سه استیکر به طور اختصاصی برای جلب افراد جدید به اکانت ما ساخته شدهاند. علاوه بر متن، ویدیو، عکس، موسیقی یا هر آنچه که شما برای جلب مخاطبین تولید میکنید، یک محتوا نامیده میشود. بهترین نوع معرفی شما به دیگران این خواهد بود که پستهای شما طوری طراحی شوند که دنبال کنندگان شما آنها را در استوری خود به اشتراک بگذارند یا در به طور مستقیم برای دوستانشان بفرستند. This data has been done by GSA Content Generator DEMO!

آموزش دیجیتال مارکتینگ

به این ترتیب به احتمال زیاد دوستانشان نیز شما را دنبال خواهند کرد. زیرا از طریق کانال های الکترونیکی و ارسال نظرات مثبت، در مورد شرکت و محصولات و خدمات شما بازخورد به وجود می آید. در حقیقت دیجیتال مارکتینگ معرفی و پیشبرد فروش محصولات و برند از طریق یک یا چند رسانه الکترونیکی است. به جرات میتوان بگویم 95% کسانی که تولید محتوا انجام میدهند فقط به یکی از این موارد توجه دارند و از دو مورد دیگر یا اطلاع ندارند و یا نمیدانند چطور باید آنها را اندازهگیری کنند. این بار تصمیم گرفتیم سرفصل یا اصطلاحاً سیلابس پیشنهادی متمم برای یک دوره دیجیتال مارکتینگ را ارائه کنیم. شما در این فصل احتمالا یا درحال تحقیقات بازار یا جستجو برای محصولی قابل عرضه هستید. درواقع میتوان گفت که شما فقط درجستجوی کلیدها یا سرنخهایی هستید. بازاریابی برونگرا Marketing Outbound رویکرد بازاریابی سنتی یا برون گرا ،تمرکز روی بدست آوردن مشتری جدید ، پیام تبلیغاتی و ویژگی های محصول و … در هیچ کجای وب ایران آموزش این ویژگی قرار داده نشده و آکادمی 98 اولین وب سایت آموزش سئو به عنوان تخصصی ترین مرجع سئو و بهینه سازی این مورد را آموزش داده است. بعضی از شرکتها دوبار درسال برنامهی جدید فروش طراحی میکنند و بقیه سال را به معرفی آن به مشتریان میپردازند تا بتوانند توجه مشتریان را به خود جلب کنند.

که اگر بدونند ما کلی افزایش فروش رو تجربه می کنیم.

که در جلوتر با هم بررسی می کنیم برای این که یک محتوای ما وایرال بشه، و فروش پیج ایسنتاگرام ما رو متحول کنه، چه نکاتی رو باید لحاظ کنیم. و در جلوتر قرار هست داستان افزایش فروش 700 درصدی برند Blendtec رو با هم بررسی کنیم. که اگر بدونند ما کلی افزایش فروش رو تجربه می کنیم. در این قسمت یاد می گیریم که چه نکاتی را برای خلق یک محتوا رعایت کنیم. با یادگیری بازاریابی دیجیتالی خواهید توانست کسبوکار خود را شروع کنید. شاید هم از قبل شرکتی دارید و مشتریان خاص خود را هم جمع کردهاید و به فکر شناخته شدن بیشتر در آن صنعت هستید. بازاریابی اینترنتی قادر است بالقوه تعداد زیادی مصرف کننده را همزمان در بر داشته باشد. آموزش سئو در زمینه تولید محتوا و ایجاد یک وبلاگ بهینه برای سایت ، استفاده مناسب از عناوین ، انتخاب درست تعداد و ترتیب هدینگ های هر صفحه. در این زمان گوگل فرصت را به سایت های زنده می دهد تا بتوانند خودی نشان دهند. محتوای شما علاوه بر افزایش نرخ تعامل باید بتواند مخاطب را جذب خودش کرده و دغدغههای او را رفع کند. این عنوان باید مختصری از صفحه شما بوده و بتواند کاربران را به سمت خودش جذب کند.

آقای تام دیکسون مدیر اجرایی این برند سال 2006 به یک سوال ذهنی خودش جواب داد، چی بود اون سوال؟ ایجاد تعامل: مورد بعدی باید محتوای شما تعامل ایجاد کند، یعنی چی؟ اگر شما میخواهید به یک کاربر لینک سازی را آموزش دهید میتوانید با یک ویدئو کوتاه این کار را انجام دهید. با چند ترفند ساده، مخاطبان هدف خودشان محتوای مطلوبشان را در وب پیدا میکنند، بدون آنکه به آنها تحمیل شوند. چطور میتوان فهمید که برند شما به عرضه شدن در اینستاگرام نیاز دارد یا خیر؟ امروزه سرویسهای مخصوص اشتراکگذاری ویدئو مثل آپارات یا تماشا در کشور وجود دارد که فضای مناسبی برای تبلیغات شماست. و مجموعه این ویدئو ها بیشتز از 285 میلیون بازدید گرفت که در نهایت منجربه افزایش فروش 700 درصدی این بزند شد. و از این کار یک ویدئو تهیه کنم آپلود کنم تو یوتیوب، حالا چه اتفاقی افتاد. راهنمای ما را دنبال کنید و از بهترین راهبرد استفاده در استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود الهام بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا