دسته‌بندی نشده

10 الگو برتر آموزش موشن گرافیک ایزومتریک برای افتر افکت

 

با آموزش موشن گرافیک در افترافکت به زبان فارسی می توانید فیلم های تبلیغاتی آموزش موشن گرافیک ایجاد کنید: فیلم های ویروسی ، موارد ، فیلم های اطلاعاتی ، بررسی محصولات و مواردی که بر کار برند یا نام تجاری تأثیر می گذارد. این فیلم های آموزش موشن گرافیک شامل معرفی محصول ، بازخورد دیگر مشتری ، فرآیند ها ، برنامه های آموزشی برای محصولات ، خدمات ، ایده ها است.

اموزش ساخت موشن گرافیک ایزومتریک این تعادل جالب را بین دو طرح جالب و سه بعدی ایجاد می کند: به نظر می رسد صحنه های ایزومتریک “قطعه ای” از زندگی انیمیشن هستند. اگر بازی هایی مانند تاکتیک یا تمدن فانتزی نهایی را انجام داده باشید ، بلافاصله سبک ایزومتریک را از بالا به پایین تشخیص خواهید داد.

با کمی کمک می توانید فیلم هایی به سبک ایزومتریک بسازید! در این دایره نمونه هایی را مشاهده خواهید کرد که به شما در ساخت فیلم های ایزومتریک کمک می کنند. جزئیات خود را اضافه کنید و صحنه خود را به واقعیت تبدیل کنید!

عناصر Envato یک الگوی ایزومتریک است
همه این الگوها را یکی یکی از سرویس بارگیری خلاقانه Envato Elements بارگیری کنید. برای پیش نمایش و بارگیری روی پیوندها کلیک کنید.

الگوهای جذاب ایزومتریک
1. مفهوم صفحه ایزومتریک

با انتخاب عمیق انیمیشن ها و صحنه های از پیش ساخته شده ، واقعاً می توانید از این الگو برای هر هدفی استفاده کنید. گزینه های پیش فرض برای دنیای تجارت است که در آن می توانید موارد متداول مانند بانکداری ، سرمایه گذاری ، استخدام و موارد دیگر را مشاهده کنید.

تبلیغات
2. نماد ایزومتریک
شخصیت های متحرک این ویدیو منتظر دستورالعمل های شما هستند! این الگو شخصیت ها را در سناریوهای متداول مختلف مانند جدول کار ، تعامل با یکدیگر و مکالمه نمایش می دهد. برای یک ویدیو با توضیحات عالی است.

3. بسته انتقال ایزومتریک
بسته پخش مونتاژ می شود؟ می توانید از سبک ویدیویی ایزومتریک با این الگو استفاده کرده و یک آرم و سیستم گرافیکی فانتزی برای پخش خود ایجاد کنید.

4. توسعه دیجیتال – یک مفهوم ایزومتریک
این بسته ایزومتریک برای استودیوی مدرن برای برنامه ها و توسعه وب مناسب است. یکی از صحنه های از پیش ساخته شده را انتخاب کنید که برنامه نویسان ، توسعه دهندگان وب و موارد دیگر را به تصویر می کشد. این صحنه کاملاً برای یک فیلم استخدام کار خواهد کرد.

5. کیت توضیح دهنده لوپوس ایزومتریک
ویدیوهای توضیحی بیش از هر زمان دیگری محبوب هستند. از این روند استفاده کرده و یک مفهوم مهم را با کمک این کیت توضیح ایزومتریک توضیح دهید. فقط جزئیات ، پست صوتی خود را اضافه کنید و در اینجا نکته اصلی خانه وجود دارد.

6. مفهوم مسطح ایزومتریک
در اینجا گزینه عالی دیگری برای ایجاد یک فیلم ایزومتریک وجود دارد. این بسته ایزومتریک مسطح با بیش از 25 صحنه از شبکه های اجتماعی گرفته تا تبلیغات ، فقط منتظر جزئیات شماست.

7. آرم پیش نمایش Gadget
حتی اگر آرم ایزومتریک ندارید ، می توانید از سبک موجود در این الگو استفاده کنید. آرم خود را اضافه کنید و از آن با نمادهای ابزار پیش ساخته استفاده کنید. این برای یک کانال YouTube متمرکز بر فناوری مناسب است.

8. آرم ایزومتریک را تشخیص می دهد 2
همانطور که این آرم نشان می دهد ، نسخه های زیادی از سبک ایزومتریک وجود دارد. این داستان آینده نگرانه و علمی است اما بهترین عناصر سبک ایزومتریک را به تصویر می کشد. از آن با آرم خود برای زنده کردن استفاده کنید.

9. افراد ایزومتریک
بیش از 30 انیمیشن با کاراکتر در این قالب ایزومتریک افتر افکت گرد هم می آیند. مهم نیست که چه نوع صحنه ای را بسازید ، این بسته مورد نیاز شماست. بدون نیاز به انیمیشن ، یک ویدیوی توضیحی یا متمرکز بر شخصیت ایجاد کنید.

10. مفهوم ایزومتریک فناوری
برای خاتمه دادن به انتخاب ما ، در اینجا بسته دیگری از توسعه دهندگان بسته توسعه در بالا وجود دارد ، اما این شامل یک فناوری گسترده تر است. با مجموعه ای جدید از طرح های رنگی و چند صحنه دیگر ، این یک روش عالی برای ایجاد یک فیلم ایزومتریک در After Effects بدون ایجاد انیمیشن به تنهایی است.
بهترین منبع برای فرمت های ویدیویی ایزومتریک چشم نواز (و موارد دیگر)
تمام الگوهایی که در این حلقه دیده اید از یک منبع مشترک ناشی می شوند. و با یک اشتراک با نرخ ثابت می توانید قفل همه آنها را باز کنید.

شما می توانید الگوهای ویدیویی ایزومتریک را در عناصر Envato پیدا کنید ، سرویسی که می توانید برای همه افراد خلاق بارگیری کنید. همانطور که در دایره دیده اید ، این الگوها چشم نواز هستند و به صورت حرفه ای طراحی شده اند. فقط آنها را با چند جزئیات به روز کنید و یک ویدیوی کاملاً سفارشی دارید.

قالب های ویدیویی ایزومتریک روی عناصر Envato
در Envato Elements ده ها هزار قالب ویدیویی (از جمله isometry!) ایجاد می کنید
علاوه بر این قالب های برجسته ویدئویی ، اشتراک شما در عناصر باعث باز شدن تصاویر ، گرافیک ها ، فیلم ها و موارد دیگر می شود. هر بار بارگیری با اشتراک شما هزینه اضافی ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا