دسته‌بندی نشده

گردش کار بهتر افترافکت با پریمیر

ما اخیراً یک ترفند عالی ارائه داده ایم که به شما نشان می دهد چگونه از Premiere Pro به After Effects کپی و جایگذاری کنید. اگرچه یافتن عکسها یا جلوه های سریع بین نرم افزار برای شما مناسب است ، اما دارای هرج و مرج وحشی غربی است. اگر به دنبال آموزش بیشتر و یادگیری موشن گرافیک هستید این مقاله که تحت عنوان گردش کار بهتر افترافکت با پریمیر مطرح شده است برای شما بسیار مفید واقع خواهد شد. همچنین برای آموزش بهتر از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://maktabtv.com/Courses/motion-graphic/

نصیحت مفید
جای تعجب نیست که Adobe چندین روش قدرتمند دیگر برای ادغام رایانه های After Effects در توالی های Premiere Pro دارد که از کمی دقت بیشتر استفاده می کنند. گردش کار بهتر افترافکت با پریمیر
اول ، بیایید از خود بپرسیم که چرا ما در Premiere Pro حضور داشتیم … دلایل زیادی وجود دارد که شما به عنوان یک طراح حرکت باید در Premiere Pro کار کنید. شاید شما یک طراح طراحی صدا هستید ، در حال انجام تعمیرات در محل تحویل ، برش سیم پیچ ، رفع کننده رنگ هستید یا فقط یک نقطه عطف برای همه کارهای ویدیویی مشتری خود هستید. به همین دلایل ، دوستان ما در Adobe چندین روش کاربر پسند تر برای جابجایی بین دو برنامه بدون نیاز به پردازش مداوم ارائه داده اند.

نحوه وارد کردن آهنگ های After Effects برای اولین بار و گردش کار بهتر افترافکت با پریمیر
پس از ایجاد یک کامپکت در After Effects (و صرفه جویی در پروژه) ، Premiere Pro را باز کرده و به صفحه پروژه بروید. کلیک راست کرده و Import را انتخاب کنید. سپس فقط پروژه After Effects را با رایانه مورد نظر پیدا کرده ، آن را انتخاب کرده و Open را کلیک کنید. یک پنجره جدید ظاهر می شود و بلافاصله متوجه سرور لینک پویا Adobe Starter خواهید شد.
هنگامی که جادوی Adobe فروکش کرد (بسته به پیچیدگی پروژه AE شما چند ثانیه یا چند دقیقه کوتاه) ، پنجره با محتوای پروژه AE شما پر می شود. اگر از یک برنامه سازمانی خوب پیروی می کنید ، یافتن دوست خود به راحتی چرخاندن سبد رایانه آسان است.

واردات افتر افکت به  Premiere Pro در گردش کار بهتر افترافکت با پریمیر
رایانه خود را انتخاب کرده و تأیید را کلیک کنید. رونق. رایانه شما وارد شده است. این نام با نام AE comp شما همراه با یک بریده بریده جلو و به دنبال آن نام پروژه AE که از آن آمده است ، خواهد بود. این کار مانند هر نوع عکاسی دیگری که در اولین پروژه شما است انجام خواهد شد. می توانید آن را به مانیتور منبع بیندازید ، نقاط را بیرون بکشید و به ترتیب ، با یا بدون صدا رها کنید.
نکته شگفت انگیز این است که وقتی اکنون دوباره به After Effects برمی گردید و تغییری ایجاد می کنید ، این تغییر بدون اینکه پردازش شود در پریمیر منعکس می شود! این شامل طولانی تر یا کوتاهتر کردن Comp است. پس از ایجاد تغییرات ، باید پروژه AE خود را ذخیره کنید.

حال فرض کنید که شما در ویرایش پروژه گلوله های برفی عمیقی هستید و باید گرافیک اضافه کنید یا روی یک کلیپ یا کلیپ خاص آهنگ سازی کنید. Premiere با اجازه دادن به شما روی کلیپ یا کلیپ های مورد نظر خود کلیک راست کرده و گزینه Replace with After Effects Compos را انتخاب کنید ، این کار بسیار آسان است.

جایگزین کردن با  After Effects Comp جهت گردش کار بهتر افترافکت با پریمیر
بلافاصله متوجه خواهید شد آنچه را انتخاب کرده اید باعث آزاد شدن ماهی قزل آلا (رنگ ، نه ماهی) و (اگر هنوز باز نشده است) افتر افکت می شود و از شما می خواهد یک پروژه جدید را ذخیره کنید. اگر پروژه AE از قبل باز باشد ، کلیپ ها به ترکیب جدیدی در این پروژه اضافه می شوند. ترکیبی که در AE ظاهر می شود با همان تنظیماتی که از آن آمده مطابقت دارد. کلیپ یا کلیپ ها نیز دارای همان ویژگی های برتر هستند ، از جمله مقیاس / مکان / چرخش / تیرگی و احتمالاً جلوه ها و ماسک ها (اگر با برنامه ها مطابقت داشته باشند).
همان قوانین واردات رایانه به Premiere هنوز اعمال می شود. می توانید در افتر افکت به روز کنید و این تغییرات در نمایش اول منعکس می شود. اگرچه متوجه خواهید شد که نام دوست کمتر ایده آل است – چیزی مانند “YourSequenceName Linked Comp 01”. اگر فقط یک یا دو مورد از این رایانه های متصل را در پروژه خود داشته باشید ، مدیریت آن آسان است ، اما اگر ده ها دستگاه از این وسایل را در پروژه داشته باشید ، ممکن است کمی حالت مودار شود.

حالت مویی
خوشبختانه می توانید نام کامپیوتر خود را در After Effects تغییر دهید و پیوند پویا همچنان سالم باقی بماند! متأسفانه تغییر نام به اولین بار به روز نشده است ، اما همچنین می توانید با کلیک راست روی کلیپ و انتخاب نام ، آن را به صورت دستی تغییر دهید.
یادداشت سریع …
اگر ترکیب شما خیلی پیچیده است ، بهتر است آن را پردازش کنید. همچنین دریافتم که پیش نمایش Eyal در افتر افکت برای اولین بار در نمایش برتر کمک می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا