دسته‌بندی نشده

پیش فرض های طراحی کارت ویزیت

آیا برای کسب و کار جدید نیاز به ایجاد کارت ویزیت خود هستید؟ یا وقت آن رسیده است که کارت های قدیمی خود را با پس زمینه ای شیک برای کارت های ویزیت خود به روز کنید؟ در این مقاله ، ما اصول طراحی کارت ویزیت و نحوه ایجاد کارت ویزیت را مرور خواهیم کرد. کارت های ویزیت قدرتمندترین ابزار شبکه در دسترس شماست. کارت های ویزیت فیزیکی هنوز بسیار مهم هستند زیرا ارتباط واقعی انسانی بین شما و مخاطبان شما ایجاد می کنند و شبکه های اجتماعی اغلب اینگونه نیستند. در ابتدای آموزش طراحی کارت ویزیت باید گفت که کارت ویزیت ابزاری برای بازاریابی است که به شما کمک می کند هر زمان که بخواهید اولین احساس خوب را با مشتریان بالقوه ایجاد کنید. ایجاد کارت ویزیت بی نظیر و به یاد ماندنی بسیار مهم است. از شروع کار با الگوی آماده خودداری کنید.

این مقاله با الگوهای کارت ویزیت و الگوهای پس زمینه کارت ویزیت شیک شروع می شود. سپس بیایید نگاهی بیندازیم به 25 طرح کارت ویزیت که بارگیری از اینترنت رایگان است. با یک الگوی آماده که توجه شما را به خود جلب می کند ، کارت ویزیت چشمگیر خود را در عرض چند دقیقه ایجاد کنید. بیا شروع کنیم!

بهترین الگوهای طراحی کارت ویزیت برای سال 2021

برای کاوش کارت ویزیت ، دسترسی به یک کتابخانه خلاق که تا حد امکان قابل بارگیری است ، ابتکارات بازاریابی و نام تجاری شما را به سطح بالاتری می رساند. در اینجا چند دسته اصلی وجود دارد:

الگوهای ارائه ، ایمیل ، گرافیک و ویدئو
عکس و فیلم با وضوح بالا
صوتی و موسیقی بدون حق امتیاز
ایستگاه از پیش تنظیم خلاق ، فونت ، تصاویر پس زمینه ، گرافیک سه بعدی و موارد دیگر
ممکن است ایده داشته باشید که برای تهیه یک کارت ویزیت رایگان برای بارگیری وسوسه انگیز ، به یک پرونده PSD دست پیدا کنید. محدودیت هایی نیز وجود دارد که باید از آنها آگاهی داشت. این الگوها می توانند یک طرفه ، منسوخ و منحصر به فرد باشند.

5 بهترین الگو برای طراحی کارت ویزیت برای سال 2021
در اینجا برخی از بهترین الگوها برای کمک به شما در ایجاد کارت ویزیت خود آورده شده است:

1. الگوی کارت ویزیت مدرن
این یک الگوی آموزش طراحی کارت ویزیت مدرن و ظریف است. هنگامی که در 3.5 (w) x 2 (h) اینچ با علائم خونریزی و وصله چاپ می شود. متن و رنگ را در چند دقیقه در Adobe Photoshop یا Adobe Illustrator ویرایش کنید.

2. کارت ویزیت.
نحوه ایجاد کارت ویزیت این الگو در پرونده لایه برداری Adobe Illustrator است. در هر دو طرف دارای الگوهای هندسی است. استفاده و سفارشی سازی این الگوی کارت ویزیت آسان است.

3. الگوی کارت ویزیت به صورت افقی و عمودی.
با این الگو کارت ویزیت چشمگیر یا کارت ویزیت افقی ایجاد کنید. برای شناسایی مارک شخصی یا حرفه ای شما بسیار مناسب است. این الگوی برگشت پذیر از یک طرف تاریک و از طرف دیگر روشن است. آموزش کارت ویزیت.

4. کارت ویزیت زیبا به سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل.
این پرونده به صورت لایه ای و به خوبی سازمان یافته است. آرم خود را وارد کنید ، متن و رنگ را در عرض چند دقیقه ویرایش کنید تا سفارشی شود. همچنین در صورت گیر افتادن در جایی ، دارای یک پرونده راهنما است. قلم های استفاده شده: Sans و Montserrat را باز کنید.

5. کارت ویزیت در شبکه های اجتماعی.
اگر می خواهید تصویر شخصی خود را به کارت ویزیت خود اضافه کنید ، این الگو گزینه خوبی است. به تمام اطلاعات تماس شما معنی یکسانی می دهد. اینجا حتی جای نظر دادن هم هست. برای شخصی که به او هدیه می دهید یک دونده حافظه سریع بنویسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا