دسته‌بندی نشده

five tips in instagram

در این مقاله آموزش تولید محتوا در اینستاگرام را شامل می شود. من در مورد بازاریابی در این اینستاگرام صحبت کردم. با توجه به نحوه ایجاد محتوا در اینستاگرام ، به نظر می رسد بازاریابی صفحه نقش مهمی در نمایان شدن شما دارد. در این مقاله با ما همراه باشید.

اینستاگرام دسترسی مهم به مارک هایی با بیش از 1.16 میلیارد هدف تبلیغاتی را فراهم می کند. و موفقیت بالقوه بازاریابی اینستاگرام امسال به طرز چشمگیری افزایش یافته است-76 میلیون نفر تنها در سه ماهه آخر رشد داشته اند. 90 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک تجارت را دنبال می کنند. و کالاهای مصرفی فقط سود ندارند. بیش از 36 درصد از تصمیم گیرندگان B2B هنگام تحقیق در مورد محصولات و خدمات جدید از اینستاگرام استفاده می کنند. این صفحه آموزش ساخت محتوا در اینستاگرامE به شما کمک می کند استراتژی اینستاگرام خود را به روز کنید ، چه مبتدی باشید و چه یک متخصص مجرب.

پاداش: 14 هک صرفه جویی در وقت برای کاربران قدرتمند اینستاگرام. برای ایجاد محتوای مهم ، لیستی از میانبرهای مخفی را از تیم رسانه های اجتماعی Hootsuite دریافت کنید.
یک حساب کاربری در اینستاگرام ایجاد کنید

آموزش ساخت محتوا در اینستاگرامEEnlaces un sitio externo. قبل از شروع به یک حساب Instagram یا یک حساب Instagram نیاز دارید. اگر یکی از این موارد را دارید ، نکات زیر را رد کنید. اگر قبلاً یک حساب شخصی دارید ، می توانید مرحله شماره را رد کنید. سه مورد از این مفاد

اگر تازه وارد اینستاگرام شده اید یا حساب جدیدی ایجاد کرده اید ، باید موارد زیر را انجام دهید:

مرحله 1: برنامه Instagram را بارگیری کنید

برای iOS

برای اندروید
مرحله 2: ثبت نام کنید

برنامه را مطابق آموزش ساخت محتوا در اینستاگرامE باز کنید. روی ایجاد حساب جدید (iOS) ضربه بزنید یا با آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود (برای Android) ثبت نام کنید. آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کرده و روی Next ضربه بزنید. رمز عبور ایجاد کنید. اطلاعات پروفایل خود را وارد کنید (نکته مفصل 4) و روی بعدی ضربه بزنید.
مرحله 3: به حساب تجاری خود بروید

به نمایه خود بروید ، آموزش ساخت محتوا در اینستاگرامE را دنبال کنید و روی نماد همبرگر در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. روی تنظیمات> حساب ها ضربه بزنید. روی Switch to Professional Account ضربه بزنید. روی Business ضربه بزنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید. از حساب خود استفاده کنید.

اگر قصد دارید از نکات بازاریابی شخصی دیگر در اینستاگرام استفاده کنید ، این تنها دلیلی است که شما باید از موارد بالا صرف نظر کنید و مجدداً فکر کنید.
صندوق ورودی ایمیل

اطلاعات تماس و دکمه های تماس برای عملکرد در نمایه شما

آموزش ساخت محتوا در اینستاگرامE Account Builder مزایای منحصر به فردی برای تأثیرگذاران و تولیدکنندگان محتوا دارد. اما برای اکثر بازاریابان ، حساب جایی است که در آن قرار دارد. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، به بالای پست برگردید و حساب خود را تبدیل کنید.

اهداف خود را به روشنی دوره تولید محتوا اینستاگرام مشخص کنید

همه بسترهای اجتماعی ابزار هستند. با این حال ، شما نمی توانید از این ابزارها به طور م useثر استفاده کنید مگر اینکه بدانید در حال ساخت چه چیزی هستید. بازاریابی اینستاگرام می تواند پیامدهای متفاوتی برای هر بازاریاب داشته باشد. به دنبال … هستی:

برای کسب و کار خود حضور آنلاین ایجاد کنید؟

آیا می خواهید آگاهی از نام تجاری خود را افزایش دهید؟

آیا سرنخ جدیدی به دست می آورید؟

آیا نام تجاری خود را به عنوان رهبر صنعت ایجاد می کنید؟

آیا محصولات را مستقیماً از طریق برنامه می فروشید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا